• Yeni
Luckiefind ile Uyumlu Samsung Galaxy J7 (2018) J737P / Galaxy J7 Rafine / Galaxy J7 Yıldız / Galaxy J7 Aero / J7 V( 2nd Gen), hibrid Yan Kickstand Kapak Kılıf ile Kılıf Klip (Kılıf Mavi)

Luckiefind ile Uyumlu Samsung Galaxy J7 (2018) J737P / Galaxy J7 Rafine / Galaxy J7 Yıldız / Galaxy J7 Aero

Ziyaretçi izlenme:
₺ 35.97

Stokta
Mağazada

Donatılmış : Samsung Galaxy J7 (2018) J737 P / Galaxy J7 Rafine / Galaxy J7 Yıldız / Galaxy J7 Aero / J7 V (2nd Gen).Bu şık premium yüksek kaliteli kılıf ile telefonunuzu koruyun. 3'ü 1 arada komple koruyucu set şunları içerir : kemer kılıfı, kılıf ve bir kickstand.Yumuşak silikonlu hibrit zırh kılıfı, kickstandlı sert polikarbonat kabuk ile çift zorlanır.Tüm düğmeler ve bağlantı noktaları için açma : Cihazınızın tüm işlevlerine kolay erişim sağlar.Temperli Cam Ekran Koruyucu ve Stylus Kalem Dahildir.Bu bir 3-in-1 komple koruyucu set, içerir : kemer kılıfı, kılıf, ve bir kickstand.Kılıf ve Kilitleme Kemer Klipsi kılıflı Hibrit Zırh Standı Kılıfı, iki parçalı çift katmanlı kılıfı tamamlamak için silikon cildin üstüne oturan sert bir dış kabuğa sahip yumuşak bir silikon iç tabaka cildi içerir.Telefonunuzun görünümünü kişiselleştirmek için silikon iç cildi değiştirin / case.It telefonunuzun işlevlerinin veya bağlantı noktalarının kullanımını engellemeden cihazınıza güvenli bir şekilde sığacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.Tam vücut Çift Katman sağlam tasarımı ile telefonunuzu düşme, çizik, toz, darbe, vb tekrar maksimum koruma olacak.Kılıf klipsi 180 derece dönebilir ve kılıf tabakası tatmin edici bir kayma ve kilitleme hareketi ile kolayca takılabilir, Katlanabilir kickstand eller serbest görüntüleme için kullanılabilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!