• Yeni
Moto G7 Oyun Kılıfı, ChangeJ Askeri Sınıf Koruma Temperli Cam Ekran Koruyucu Kılıf Kemer Klipsi Amor motorola kılıfı Moto G7 Oyun-Siyah

Moto G7 Oyun Kılıfı, ChangeJ Askeri Sınıf Koruma Temperli Cam Ekran Koruyucu Kılıf Kemer Klipsi Amor motorola

Ziyaretçi izlenme:
₺ 62.97

Stokta
Mağazada

Motorola Moto G7 Play için özel olarak tasarlanmıştır.Tam kapsama koruma : Sert zırh PC arka kapak & TPU Hibrid Darbeye Ağır İç Tabaka.Doğal çevre koruma, toksik olmayan, tatsız ve aşındırıcı olmayan.Kemer Klipsi ve Kickstant Tasarımı : Ön kapak, kullanıcıların TV izlemesini ve web sayfalarına göz atmasını kolaylaştırmak için bir braketle donatılmıştır.Arka kabuk, taşıması kolay ve süper insancıllaştırılmış ve kişiselleştirilmiş bir tasarıma sahip döner bir arka klips ile donatılmıştır.Hassas Kesim : Hassas kesikler, tüm bağlantı noktalarına, düğmelere ve sensörlere vb.Kolay ve tam erişim sağlar.Elektrokaplama tuş takımı, cep telefonlarını çalışırken daha hassas hale getirir.Kolay sökme ve kirlenmeye karşı dayanıklıdır.Yükseltilmiş dudaklar mükemmel koruma sağlar : Pürüzlü yüzeylere yerleştirildiğinde çizilmeyi önlemek için yükseltilmiş dudaklı kamera koruması sunar.Ön yükseltilmiş dudak, telefonunuzun ekranı için ek koruma sağlar.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!