• Yeni
LG Escape Plus Kılıfı için ZİZO Cıvata Serisi / Ağır Hizmet Tipi Askeri Sınıf Düşme Koruması w/Kickstand Dahil Kemer Klipsi Kılıfı Temperli Cam Kordon (Metal Gri / Siyah)

LG Escape Plus Kılıfı için ZİZO Cıvata Serisi / Ağır Hizmet Tipi Askeri Sınıf Düşme Koruması w/Kickstand Dahil

Ziyaretçi izlenme:
₺ 43.77

Stokta
Mağazada

ASKERİ sınıf DÜŞME TESTİ cıvatası, düştüğünde darbe kuvvetini dağıtmak için çift katmanlı bir tasarıma sahiptir.ZİZO CIVATA Serisi, 12 Feet Askeri Sınıf Düşme Testi 810.1-G standartlarını aşıyor.KILIF KEMER KLİPSİ ZİZO BOLT kılıfında 360 derece dönebilen bir klips, gizli kart yuvası ve ek çok yönlülük ve işlevsellik sağlamak için yerleşik bir kickstand bulunur.ZİZO BOLT Serisi ile LG Escape Plus'ınız için etiketlemeye hazır journey.By darbe emici bir çekirdek ve sağlam bir dış kabuğu birleştiren CIVATA Serisi, en üst düzeyde ağır hizmet koruması sağlar.Adventure Bundle, ZİZO Cıvata Kılıfı, Temperli Cam Ekran Koruyucu, Kılıf Kemer Klipsi ve ZİZO kordon içerir.LG Escape Plus için Tasarlanan ZİZO BOLT Serisi Macera için üretildi ve Zizo'nun Ömür Boyu garantisi ile desteklendi.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!