• Yeni
Bemz Depo Luxmo Seyahat Serisi için REVVL V+ 5G Kemer Kılıf Klip (Dikey PU Deri Telefon Tutucu Kılıfı Taşıma Çantası) ile Fotoselli Aracı-Kahverengi

Bemz Depo Luxmo Seyahat Serisi için REVVL V+ 5G Kemer Kılıf Klip (Dikey PU Deri Telefon Tutucu Kılıfı Taşıma

Ziyaretçi izlenme:
₺ 41.97

Stokta
Mağazada

Premium Dikey sentetik deri kemer kılıfı telefon tutucu taşıma çantası (Kahverengi) ve Bemz Depo EDC dokunmatik alet pençe anahtarlık.Yüksek kaliteli sentetik PU vinil deriden ve dikişli iç kumaştan (Gerçek deri değil.Bu vegan / suni deridir).Cihaz, ince bir kılıf takılıyken kese içine sığar.Dikey telefon taşıma çantası tutucusu mükemmel şok emici koruma sağlar.Çizilmelere ve çizilmelere karşı korumak için yumuşak iç astara sahiptir.2 İç kart yuvası içerir.Güçlü manyetik kapatma düğmesi, cihazı tutucunun içinde güvenli bir şekilde tutar.İsteğe bağlı karabina klipsi ile bel çevresinde güvenli bir tutuş için kemer halkası ile birlikte gelir.T-Mobile REVVL V+ 5 G (REVVL V Artı 5 G) ile uyumludur.Luxmo dikey kemer kılıfı kılıf için T-Mobile REVVL V + 5 G (REVVL V Artı 5 G).Bu folio kitap kılıfı taşıma çantası kılıfı, dayanıklılık ve klasik deri görünüm ve his için birinci sınıf doku yüksek kaliteli PU vinil deriden yapılmıştır. (Hakiki deri değil.Bu vegan / suni deridir).Kese, takılı ince bir kasaya sahip bir cihaza sığabilir.İç kısım, cihazınızı çizilmelere ve çizilmelere karşı koruyan yumuşak çizilmez malzeme ile kaplanmıştır.Taşıma çantası, ön kapağı güvenli bir şekilde kapalı tutan manyetik kapatma düğmeli bir kapak kapağına sahiptir.2 İç kart yuvası tutucusuna sahiptir.Kemer ile bel çevresinde güvenli bir tutuş için iki kemer halkası içerir.Mükemmel damla koruma sağlar ve çizikler ve diğer hasar yastık aygıt yardımcı olur.Bemz Depo EDC dokunmatik aracı içerir.Dokunmatik ekranlar, düğmeler ve kapılar için idealdir.Küçük ve kompakt boyut, her gün taşımayı kolaylaştırır.Herhangi bir anahtarlığa kolayca takılır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!