• Yeni
MUZIEBA Metal Ördek Gagası Saç Klipleri Düz Üst 20 paket 2 3/5 ınç Tek Prong Tokalar Timsah Klipler ıçin Saç Şekillendirici DIY Aksesuarları (6.6 cm)

MUZIEBA Metal Ördek Gagası Saç Klipleri Düz Üst 20 paket 2 3/5 ınç Tek Prong Tokalar Timsah Klipler ıçin Saç

Ziyaretçi izlenme:
₺ 20.64

Stokta
Mağazada

Bu DIY saç klipleri pas olmadan kaliteli metal malzemeden yapılmış, pürüzsüz yüzey, uzun süre dayanıklı.Saç tokası, kalın veya ince saçları büyük ölçüde idare edebilen klipsin üst kısmında küçük diş tasarımına sahiptir.Alttaki metal bıçak incedir, ancak saçınıza zarar vermeyecek kadar güçlüdür.Benzersiz dışbükey tasarım, saçınızı kaymadan güvenli bir şekilde tutmak için iyidir; Ve alttaki metal taraf ince ama güçlüdür, kafa derisinin hassas bölgelerini kesmek için iyidir.Saç rengini uygularken saç folyolarını kırpmak veya saç kurutma makinesi veya kıvırma için saçınızın bölümlerini ayırmak ve tutmak için mükemmeldir.Bu dikdörtgen saç tokaları, diğer birçok saç parçası ve el sanatları projesi için de uygundur.Her paket, büyük miktar ihtiyaçlarınızı karşılayan 20 gümüş timsah diş klipsinde gelir.Düz, kıvırcık, kalın veya ince her türlü saç üzerinde çalışır.Bu dıy saç tokaları, farklı ihtiyaçlarınızı karşılayan günlük kullanım veya değiştirme için yeterlidir.Bu hafif metal saç tokaları güzel saç tokaları yapmak için yararlıdır, ayrıca arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz için harika bir hediye olarak uygulanabilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!