• Yeni
CNZXCO Uygun Maliyetli tekerlekler 2.5 / 3 İnç Döner Tekerli Tekerlekler,Dişli Saplı, Hassas Bilyalı Rulman, 360 Derece Dönen, Poliüretan Tekerlekler, Araba, Endüstriyel Üretim, Sessiz(brake75

CNZXCO Uygun Maliyetli tekerlekler 2.5 / 3 İnç Döner Tekerli Tekerlekler,Dişli Saplı, Hassas Bilyalı Rulman,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 52.20

Stokta
Mağazada

1. Malzeme : Bu yassı demir çekirdekli tekerlek, yere zarar vermeden sessizce kayabilen poliüretan malzemeden yapılmıştır.Braket, yağmuru önlemek için pişirme verniği ile muamele edilir. 2. Özellikler : Tekerlekler katı karbonlu çelik bilyalı rulmanlarla donatılmıştır, paslanmaz çelik dövülür ve bozulmaz, toplar yeterlidir, tereyağı eklenir, düzenleme yoğunluğu küçüktür ve işçilik tasarrufu sağlanır. 3. Frenleme fonksiyonu : Fren tekerleklerinin yardımıyla 360°dönebilirler.Tekerlek tasarımı, yüksek stabilite, esnek hareket, güvenli ve rahat çalışma sağlar ve herhangi bir zamanda durdurulabilir. 4. Boyutlar : Tekerlek çapı : 62mm / 75mm, montaj yüksekliği : 125mm/132mm, vida çapı : 12x30mm, tekerlek kalınlığı : 32mm. 5. Çoklu kullanımlar : mobilya, endüstriyel üretim, palet arabaları, mekanik ekipman, mobil raflar, lojistik ve nakliye, iletişim ekipmanları, bilgisayar desteği ve diğer kullanımlar için uygundur. 1. Bu tekerleğin yüzeyi yağmur erozyonunu önlemek için pişirme verniği ile muamele edilir.Tekerlekler, yeterli top miktarı, düşük düzenleme yoğunluğu, emek tasarrufu ve güvenlik özelliklerine sahip katı karbonlu çelik bilyelerle donatılmıştır.Fren ile, güçlü aşınma direnci, pürüzsüz ve emek tasarrufu ile serbestçe 360 derece dönebilir.2. Amaç : Mobilya, tıbbi makineler, işleme ekipmanları, üretim ekipmanları, bilgisayar desteği, iletişim ekipmanları vb.Için uygundur.Eğer tekerlekleri varsa, cihazın kolay hareket ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.Tekerleklerin boyutları elle kumpas kullanılarak ölçülür, küçük bir fark vardır 4note 100kg Quantity 12x30mm Wheel kalınlığı : 32mm Single tekerlekli yük 62mm/75mmİnstallation yükseklik : teker/132mm Screw çapı vida çapı rod Wheel adı : Mobilya Dilsiz Demir Çekirdek Wheel Material : Polyurethane Model : Rotary/Brakeİnstallation türü : : : : : : lütfen anlayın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!