• Yeni
CMmin Fabrika Outlet Castor Tekerlekler Frenli Döner, Çift Rulman, 360 Derece Dönen,İplik Saplı, Beşik Tekerlekler için, Mutfak Dolabı, Sessiz(Evrensel + brakeM10) (Renk: Fren, Boyut: M10)

CMmin Fabrika Outlet Castor Tekerlekler Frenli Döner, Çift Rulman, 360 Derece Dönen,İplik Saplı, Beşik Tekerlekler

Ziyaretçi izlenme:
₺ 210.39

Stokta
Mağazada

1. Malzeme : Tekerlekler, hafif ve esnek, sessiz ve zemine zarar vermeden kayan poliüretan malzemeden yapılmıştır.Braket, daha pürüzsüz ve daha güzel hale getirmek için pişirme verniği ile işlenir ve ayrıca paslanmayı önleyebilir. 2. Özellikler : Mobilya tekerlekleri, çift rulmanlar, yepyeni karbon çelik rulmanlar, karbon çelik sağlam bilyalar, yeterli miktarda, içinde gres, sıkıca düzenlenmiş, emek tasarrufu sağlayan ve güvenli olarak tasarlanmıştır. 3. Boyutlar : Tekerlek çapı : 50mm, montaj yüksekliği : 95mm, tekerlek kalınlığı : 23mm,.Vida çapı : M8 X25mm / M10x25mm.boya yüzeyi bir braket ile tedavi edilir, güzel ve anti-pas.Çift rulman tasarımını benimsemek, tekerleğe monte edilmiş yeni karbon çelik rulman, pürüzsüz ve engelsiz, endişe ve çabadan tasarruf edin.Aralarından seçim yapabileceğiniz üç tip tek tekerlek vardır (beyaz naylon, siyah poliüretan, turuncu poliüretan).Varsayılan siyah yuvarlak parça.2. Fren tasarımı, serbestçe 360 derece dönebilir, herhangi bir zamanda durabilir, kullanımı kolaydır.3. Amaç : Beşikler, mobil sehpalar, mobil dolaplar, kırtasiye dolapları, ofis dolapları ve diğer mobilyalar için uygun genel amaçlı mobilya tekerlekleri.Eğer mobilya tekerlekleri varsa, ev veya temizlik odası değiştirirken kolayca mobilya hareket ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.1 4note 40kg Quantity 23mm Single tekerlekli yük M8 X25mm/M10 X25mm Wheel kalınlığı 95mm Screw 50mmİnstallation çap yükseklik vida çapı rod Wheel adı : Mobilya dolap casters Material : Polyurethane Model : Rotary/Brakeİnstallation türü : : : : : : : : . Farklı manuel ölçüm yöntemleri nedeniyle, lütfen biraz farklı boyutlara izin verin.2. Işık ve çözünürlük farkı nedeniyle, bu ürünün rengi resimden biraz farklı olabilir, lütfen gerçek renge bakın.Hava sevkiyatı, zamanında teslimat.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!