• Yeni
Tuvalet Bağlı Dizüstü koruyucu kılıf Hafif Dizüstü Astar Çantası Darbeye Dayanıklı Bilgisayar Cep Çantası Eğlence Evrak Çantası Dayanıklı Taşınabilir Kapak Koruyucu Çanta Siyah

Tuvalet Bağlı Dizüstü koruyucu kılıf Hafif Dizüstü Astar Çantası Darbeye Dayanıklı Bilgisayar Cep Çantası Eğlence

Ziyaretçi izlenme:
₺ 41.97

Stokta
Mağazada

Polyester Köpük Dolgu İle Doldurulmuş Yüksek Yoğunluklu Oxford Kumaştan Yapılmış, Şok Ve Titreşimi Emebilir Ve Ekipmanınızı Toz, Kir, Çarpma, Çarpma Ve Kazara Çizilmelere Karşı Koruyabilir.Bilgisayar Astar Torbasının Üst Açıklığındaki Fermuar Sorunsuz Bir Şekilde Kayar Ve Ekipmana Erişmeyi Kolaylaştırır.İnce Ve Hafif, Cihazı Hantal Yapmaz Ve Kolayca Bir Evrak Çantasına Veya Başka Bir Çantaya Konabilir.Bu Bilgisayar Astar Çantası, Çoğu İpad Ve Dizüstü Bilgisayara Sığacak Kadar Kapasiteye Sahip, Çocuk Ofisi, İş Gezilerinde Erkekler Ve Kadınlar Tarafından Günlük Kullanım İçin Çok Uygundur.Dizüstü Bilgisayar Kılıfı İnce Ve Hafiftir Ve Bir Evrak Çantasına, Sırt Çantasına Veya Başka Bir Yere Kolayca Kaydırılabilir. Bag.It İş Seyahatinde, Seyahatte, Okulda, Ofiste Vb.Erkeklerin Ve Kadınların Günlük Kullanımı İçin Çok Uygundur.Bu Ürüne Göz Atabildiğim Veya Satın Alabildiğim İçin Onur Duyuyorum.Eğer Herhangi Bir Sorunuz Varsa, E-Posta Yoluyla Bizimle Temas Kurmaktan Çekinmeyin Lütfen.Memnun Kalana Kadar 24 Saat İçinde İlgileneceğiz.Geldiğiniz İçin Teşekkürler!Size Mutlu Bir Hayat Diliyorum!.Tuvalete Bağlı İnce Ve Hafif, Dizüstü Bilgisayarınızın Şişmesine İzin Vermez Ve Kolayca Bir Evrak Çantasına, Sırt Çantasına Veya Başka Bir Çantaya Konabilir.Koldaki Üstten Yüklemeli Fermuar Sorunsuz Bir Şekilde Kayar Ve Dizüstü Bilgisayarınızı Kullanmanız İçin Uygun Hale Getirir.Hafif Ve Hacimli Değil, Dizüstü Bilgisayarınızı Çizmez Veya Zarar Vermez, Dizüstü Bilgisayarınızı Kendi Benzersiz Tarzınızla Kişiselleştirin.Tasarımda Aynı Zamanda Dizüstü Bilgisayarınızın Estetiğini Ve Güvenliğini Vurgulayın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!