• Yeni
EuısdanAA Plastik Yuvarlak Tek Delikli Top Geçiş Durdurucu Kordon Dize Kilidi 10 Adet Gök Mavisi (Cerradura de cadena de cordón de tope de palanca de bola de un solo orificio redondo de plástico 10 piezas azu

EuısdanAA Plastik Yuvarlak Tek Delikli Top Geçiş Durdurucu Kordon Dize Kilidi 10 Adet Gök Mavisi (Cerradura

Ziyaretçi izlenme:
₺ 31.47

Stokta
Mağazada

Malzeme : Plastik,Metal; Boyutu : 2.2x1. 8x1. 3 cm/0.9" x 0.7" x 0.5"(L*W*H).Delik Boyutu : 8x5mm/0.3" x 0.2"(L*W).Yaka, kemer, koşum takımı, sırt çantaları için kullanılabilir.Yuvarlak kordon kilitleri ayakkabı bağcıkları, sırt çantaları, spor kıyafetleri, çadırlar ve daha birçok kullanım için mükemmeldir!(Los candados de cordón redondos son perfectos para cordones de zapatos, mochilas, ropa deportiva, tiendas de campaña y muchos más usos.Yaylı tasarıma sahip bu yuvarlak kablo kilitleri, kullanım için ne olursa olsun sağlam bir tutuş sağlayacağından emin olabilirsiniz.(Con un diseño cargado por resorte, estos candados de cordón redondos seguramente mantendrán un agarre firme en cualquier uso.Euısdan AA Plastik Yuvarlak Tek Delikli Top Geçiş Durdurucu Kordon Dize Kilidi 10 Adet Sky Blue Plastic tek delikli kordon kilidi, rahat kullanım, yaylı tasarım için kabloyu kilitlemek için kullanılır.Kablo deliklerden kolayca geçirildikten sonra, basit bir sıkıştırma hizalama mekanizmasını kalıcı olarak sıkar ve herhangi bir kabloyu kavramak için metal yayı çalıştırır.Kordon, bagaj, giyim, sırt çantası, çadır ve daha fazlası için yaygın olarak kullanılır.Tutmak istediğiniz öğenin açılmasını sağlamak için yaylı kablo kilitlerine basmanız yeterlidir.Mevcut Renk : Sarı, Gök Mavisi, Mavi, Fuşya, Açık Yeşil, Kırmızı, Beyaz, Pembe, Açık Mavi, Ordu Yeşili.Description in Spanish Cerradura de cadena de cordón de tope de palanca de bola de un solo orificio redondo de plástico 10 piezas azul cielo Material : plástico, metal; Tamaño : 2.2 x 1.8 x 1.3cm / 0.9" x 0.7" x 0.5" (L * W * H) Tamaño del agujero : 8 x 5 mm / 0.3" x 0.2" (L * W) Se puede utilizar para collares, cinturones, arneses, mochilas.Los candados de cordón redondos son perfectos para cordones de zapatos, mochilas, ropa deportiva, tiendas de campaña y muchos más usos.Con un diseño cargado por resorte, estos candados de cordón redondos seguramente mantendrán un agarre firme en cualquier uso.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!