• Yeni
Seyahat için makyaj çantaları, leopar Cilt Gül Altın Kadın Seyahat Kozmetik Çantası 3 Paket Makyaj Çantası Asılı makyaj çantası Makyaj fırça Çantası Organizasyon ve Depolama

Seyahat için makyaj çantaları, leopar Cilt Gül Altın Kadın Seyahat Kozmetik Çantası 3 Paket Makyaj Çantası

Ziyaretçi izlenme:
₺ 95.97

Stokta
Mağazada

4 aksesuarlar için depolama malzemeleri için bu kozmetik çantası kullanın veya stuff This kozmetik çantası düzenlemek için cepler makeup Lots farklı türde her koyabilirsin oda bir sürü var düzenlemek için istediğiniz zaman evde, seyahat ve hatta zaman telafi edebilir = =8.MAKYAJ fırça ÇANTASI : Boyut 11.Büyük kapasite.4 in x 26in-Katlanmış : 29 cm(L) x 21 cm(H) x 6 cm(W) = 11.Bu tuvalet çantaları iyi bir hediye olacak.Katlanabilir tasarım, katlanabilir, yerden tasarruf sağlar ve taşıması kolaydır, işleri iyi organize eder.Ortadaki ana örgü fermuarlı çanta, şampuan ve saç kremi, tüm yüz kremleri ve yıkamalar, makyaj gibi büyük şişelenmiş eşyaları tutabilir.PAKET içeriği : Bu tuvalet çanta seti 3, 1 asılı tuvalet çanta, 1 makyaj saklama çantası ve 1 makyaj fırça çantası içerir.Altındaki açık bölmeler, makyaj fırçasını koyabilirsiniz.4 inç x 26 inç.Büyük fermuar açıklığı organizasyon ve depolama için uygundur. Kozmetik Çantası-24 cm(L) x 16.It tozu önlemek için şeffaf bir PVC bölme ile kaplanmıştır.ASILI TUVALET ÇANTASI : Boyut 11.It her biri farklı makyaj çeşitlerinizi koyabileceğiniz çok yer var.Üstte 4 küçük cep vardır, aynalar, diş macunu, saç fırçası ve diğer küçük eşyaları koyabilirsiniz. Asılı tuvalet Çantası-Katlanmamış : 29 cm(L) x 66 cm(H) = 11.MNSRUU "R" Rakipsiz Unique We hayatının herhangi bir bölümünü customization With MNSRUU ile benzersiz stilleri ekleyin, kolay tasarım fikirleri ifade etmek için, Tuvalet Bag Material creativity Brand senin : MNSRUU Madde Adı : serbest bırakma konusunda tutkulu konum : %100 Polyester Package İçerir : 1 Asılı Kozmetik Çantası + 1 Kozmetik Çantası + 1 Makyaj Fırçası Çantası Dimensions1 kısa for My Yeni tarzıdır.Asılı kanca tasarımı, banyonun arkasına asabilirsiniz.Tüm banyo aksesuarlarınızı tek bir yerde saklayın.Seyahat, spor, spor salonu, kamp vb.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!