• Yeni
PC ve Oyun Konsolları için Orzly Oyun Kulaklığı PS5, PS4, Xbox Serisi X | S, Xbox ONE, Nintendo Switch ve Google Stadia Gürültü Önleyici mikrofonlu Stereo Ses Kulaklıkları-Hornet RXH-20 Abyss Edition

PC ve Oyun Konsolları için Orzly Oyun Kulaklığı PS5, PS4, Xbox Serisi X | S, Xbox ONE, Nintendo Switch ve Google

Ziyaretçi izlenme:
₺ 68.82

Stokta
Mağazada

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. .ÇOKLU PLATFORM UYUMLU-PC, Play Station 5, PS4, Xbox Serisi X|S, Xbox One, Nintendo Switch/ Switch Lite ve Stadia, dizüstü bilgisayar, tablet ile 3,5 mm kablolarla uyumludur.NOT : 1.nesil Xbox One denetleyicileriyle çalışmak için ek bir Microsoft bağdaştırıcısına (dahil değildir) ihtiyaç vardır.USB fişi sadece LED aydınlatma içindir.ŞIK VE KONFORLU TASARIM-Hafif kulaklık (360 gram), kafanıza uyan rahat bir uyum sağlar.Yumuşak kulak üstü kalınlaştırılmış köpük kulak bardakları, uzun süreli kullanım sırasında size maksimum konfor sağlar.Hafif bir alüminyum çerçeveye, sağlam yapıya ve asılı kafa bandına sahiptir.NEXTGEN GAMİNG için ayarlanmış - Oyunlarınızı hayata geçirin.Arkanızdan sinsice yaklaşan en sessiz ayak seslerinden Call of Duty : Black Ops - Cold War'daki en gürültülü patlamalara kadar kendinizi en sevdiğiniz oyunların tam ses manzarasına bırakın.GÜRÜLTÜ ÖNLEYİCİ MİKROFON-Mikrofonumuz, sesinizin net ve yüksek sesle duyulmasını sağlamak için istenmeyen ortam ve arka plan seslerini azaltmak için yüksek kaliteli gürültü iptali kullanır.120 Derecelik bir dönüşle, mikrofon tercihinize göre ayarlanabilir veya ihtiyacınız olmadığında ters çevrilebilir.KOLAY ERİŞİM KONTROLLERİ-Dahili ses kontrolleri, ses kontrolleri, mikrofon AÇMA/kapama düğmesi ve LED kontrolleri gibi tüm kulaklık işlevlerinizi kolay erişilebilen sezgisel ve kullanışlı bir konumda tutar.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!