• Yeni
Denetleyici Kablosuz Oyun Denetleyicisi / Özel PS Denetleyici / PS Uzaktan Kumanda PS Orijinal / Hareket Sensörü PS Denetleyici PS4 için Özel Tasarım Denetleyici, Çift Titreşim Şoku (Ejderha)

Denetleyici Kablosuz Oyun Denetleyicisi / Özel PS Denetleyici / PS Uzaktan Kumanda PS Orijinal / Hareket Sensörü

Ziyaretçi izlenme:
₺ 101.70

Stokta
Mağazada

Hareket sensörleri : Son derece hassas bir dahili ivmeölçer ve jiroskop olarak Rock and roll, DS4 kablosuz denetleyicinizin hareketini, eğimini ve dönüşünü algılar.Stereo kulaklık : jak Oyunlarınızı özel olarak dinleyin ve kulaklıklarınız için entegre 3,5 mm ses jakı ile her bom, patlama ve patlamayı dinleyin.Dahili hoparlör : Oyunlarınızı hayata geçirin ve doğrudan DS4 kablosuz denetleyicinizden gelen ses efektleriyle her ayrıntıyı dinleyin.Çoklu dokunma : tıklanabilir dokunmatik yüzey yeni oyun olanakları açar.Özel ve Konforlu Tasarım : özel kablosuz denetleyicinin modern tasarımı.PS4 için özel Çift Titreşim Şok Kablosuz Denetleyici, ayrıca i Phone ile uyumlu ve P. C. benzersiz özelliklere ve harika bir tasarıma geniş bir yelpaze ile size rakiplerinizin ve rekabette avantaj sağlamak için paketlenmiş Geliyor.Oyun oynuyorsun ne olursa olsun, özel denetleyicileri oyun üstünde kalmak emin olmak için düzenlemeler sadece doğru miktarda ve stil sağlamak.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!