• Yeni
Curling demir Hiçbir ısı Curling Demir Curling Kafa Curling Demir Curling Demir Curling Şerit Şekillendirici Aracı Curling demir (Renk : M)

Curling demir Hiçbir ısı Curling Demir Curling Kafa Curling Demir Curling Demir Curling Şerit Şekillendirici

Ziyaretçi izlenme:
₺ 108.00

Stokta
Mağazada

Güvenilir kalite ve daha fazlası durable.It kenetlenecek kadar uzun ve kalın, ince, kıvırcık veya düz saçlar için uygundur.Yuvarlak kenarlar ve pürüzsüz yüzey çekmez veya zarar vermez hair.It saçları ısıtır ve güzel bukleler üretmez.Bu sıcak olmayan kıvırcık saç bandı, güzel saçlarınızı kıvırmak için size yeni bir yol verecektir.Saç maşası, sıradan yerine yükseltilmiş kauçuk malzemeden yapılmıştır sponge.It son derece gerilebilir, hasar görmesi kolay değildir ve keskin bir kokusu yoktur.Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen e-posta gönderin .Gösterildiği gibi renkmalzeme : kauçuknot : Monitörler ve ışık parlaklığı arasındaki farktan dolayı, öğenin gerçek rengi gösterilen resimlerden biraz farklı olabilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!