• Yeni
Merece Laminatör - 4 in 1 A4 Termal Laminasyon Makinesi, kişisel Laminasyon Ev Kullanımı için Okul Öğretmenleri Ofis Kartı Sınıf, 9 İnç Küçük Sıcak Soğuk Laminasyon Makinesi ile 30 Laminasyon Torbalar

Merece Laminatör - 4 in 1 A4 Termal Laminasyon Makinesi, kişisel Laminasyon Ev Kullanımı için Okul Öğretmenleri

Ziyaretçi izlenme:
₺ 113.97

Stokta
Mağazada

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. . ????A4(10*10 A5*A6*10), 4-in-1 LÜKS LAMİNASYON MAKİNESİ SET - A4 termal laminasyon makinesi ev kullanımı için mükemmel, belirlenen okul ve ofis ihtiyaçları laminasyon, laminasyon makinesi 1 laminasyon makinesi, 1 köşe yuvarlak, 1 adet kağıt Giyotin, 30 SICAK laminasyon torbalar, kolaylık maksimize. ????Hızlı ve PÜRÜZSÜZ LAMİNASYON-İki silindirli tasarım, laminasyonun verimliliğini ve pürüzsüzlüğünü sağlar.Hızlı 3 dakikalık ısınma ve 280 mm/dk'lık inanılmaz hız, iş verimliliğinizi artırabilir ve kırışıklıkları, kabarmayı ve kıvrılmayı önleyebilir, bu da daha hızlı, daha yumuşak ve daha sessiz bir çalışma koşulu yaratır. ????ABS sıkışmayı önleme düğmesi kağıt sıkışması sorunlarını etkili bir şekilde çözer mi????. ????Sıcak ve SOĞUK LAMİNASYON makinesi-Termal ve soğuk laminasyon modu olmak üzere iki laminasyon yolu vardır.Farklı laminasyon torbaları için mükemmeldirler.Soğuk laminasyon modu bazı özel eski resimler ve belgeler için mükemmeldir, lütfen soğuk modu kullanırken kendinden yapışkanlı torbaları (Dahil değildir) kullanın.????Not : Sağladığımız 30 Ücretsiz Poşet sadece sıcak laminasyon içindir. ????KOMPAKT tasarım ve GENİŞ UYGULAMALAR - Bu küçük 9 inç kişisel laminatör, 230mm (A4 boyutunda) boğaz girişine sahiptir, 150mic (2x 75mic) ila 250mic (2x125mic) torbalarla çalışır ve fotoğraflar, kartpostallar, mektuplar, yasal belgeler, menü, resim, kartvizit laminasyonu için mükemmeldir. ????GÜVENLE satın alın-Güvenle satın almanızı sağlamak için güvenilir kalite, herhangi bir sorun varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, her müşteriye daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmaya çalışıyoruz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!