• Yeni
A6 Küçük Fotoğraf Yapıştırma Makinesi Belge Nem ve Su Geçirmez Sıcak Montaj ve Soğuk Montaj Tutkal Kayıp Mini Basit Laminasyon

A6 Küçük Fotoğraf Yapıştırma Makinesi Belge Nem ve Su Geçirmez Sıcak Montaj ve Soğuk Montaj Tutkal Kayıp Mini

Ziyaretçi izlenme:
₺ 55.20

Stokta
Mağazada

1.Bu laminatör, değerli fotoğrafların, önemli belgelerin, çalışma izinlerinin, menülerin, sanat eserlerinin vb.Laminasyonu için mükemmel olan 115 mm giriş genişliğine sahiptir. 2.Kaymaz paspas : Laminatörün alt kısmı, laminatör ile masa arasındaki direnci arttırmak için bir direnç pedi ile donatılmıştır, böylece laminatör masaya sıkıca yerleştirilir. 3.Hızlı plastik sızdırmazlık verimliliği : Ön ısıtma süresi sadece 3-5 dakika sürer ve plastik hız 350 mm/dk'ya ulaşabilir, bu da bekleme süresini ve kalıplama süresini büyük ölçüde azaltır. 4.Hızlı ön ısıtma, plastik düz, düşük gürültü, ev ofis fotoğraf fotoğraf filmi için. 5.Kalite ve müşteriler her zaman ilk sırada yer alır, müşterilere sürekli yüksek kaliteli yeni ürünler getirir,Sadece müşterilere hizmet eder.Özellikler : AProduct parameter Maximum plastik genişlik : 115mm Product güç : 160 WApplicable gerilim : AC110-240 VPlastic hızı : 350mm/min Maximum plastik kalınlığı : 0.6 mm Product boyutu : 226*100*62mm Heating yöntem : dış heating Warm süresi : 5min Product net ağırlık : tespit kg Note : Açın güç düğmesini, güç göstergesi olacak kırmızı ve makine olacak ısınması için yaklaşık 3-5 dakika.Yeşil ışık yandığında, normalde plastik üzerinde olabilir.Lütfen sıcak laminasyon için termoplastik film ve soğuk laminasyon için soğuk laminasyon filmi kullanarak plastik ambalaj için uygun bir malzeme seçin.Paket İçerir : 1x Laminatör1x Kullanım kılavuzunot : Dönüşüm : 1 inç=2.54 cm, 1 cm=0.393 inçlütfen manuel ölçüm nedeniyle 0-1 cm farklılığa izin verin.Renkler, ışığa ve listenin nasıl görüntülendiğine bağlı olarak farklı görünebilir.Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.Keyifli bir alışveriş deneyimi diliyorum!.

Karakterislikler teklif

AProduct parameter :
Maximum plastic width:
115mm
Product power:
160W
Applicable voltage:
AC110-240V
Plastic speed:
350mm/min
Maximum plastic thickness:
0.6mm
Product size:
226*100*62mm
Heating method:
external heating
Warm-up time:
5min
Product net weight:
0.87kg
Note:
Turn on the power switch, the power indicator will be red, and the machine will be warmed up for about 3-5 minutes. When the green light is on, it can be over plastic normally.
Please choose a suitable material for plastic packaging, using thermoplastic film for hot laminating, and cold laminating film for cold laminating. :
Package Includes:
1x Laminator :
1x User Manual :
Conversion:
1inch=2.54cm, 1cm=0.393inch
Please allow slightly 0-1cm difference due to manual measurement. :
Colors can appear different depending on light and how the listing is viewed. :
Thanks for your understanding and attention. Wish you a pleasant shopping experience! :

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!