• Yeni
Juhucc Ben Bayrak için Standı Çapraz için Diz Çök Su Geçirmez Toz Geçirmez Evrensel Tekerlek Lastik Kapakları Römork için Fit, SUV Kamyon ve Birçok Araç Camper Aksesuarları

Juhucc Ben Bayrak için Standı Çapraz için Diz Çök Su Geçirmez Toz Geçirmez Evrensel Tekerlek Lastik Kapakları

Ziyaretçi izlenme:
₺ 53.97

Stokta
Mağazada

Öğenin iade politikasını görmek için Boyut'u seçin.Çok Fonksiyonlu-Araçlarınız Garajda Veya Dışarıda Olduğunda Yedek Lastiğinizi Yağmur, Kar, Rüzgar, Toz, Güneş Ve Kötü Hava Koşullarında Etkili Bir Şekilde Koruyun.Kolay Kurulum-Yedek Lastik Kapağımızın Takılması Ve Çıkarılması Kolaydır Ve Alet Gerektirmez.Naylon Kordon Ve Toka, Boyutunu Ayarlamak Kolay, Hiçbir Alet Gerekli.Boyutu : 14inch inç 16inch 17inch,Satın almadan Önce Yedek Tekerlek Çapı Olun.Çok Fonksiyonlu-Araçlarınız Garajda Veya Dışarıda Olduğunda Yedek Lastiğinizi Yağmur, Kar, Rüzgar, Toz, Güneş Ve Kötü Hava Koşullarında Etkili Bir Şekilde Koruyun.Not Ve Servis : Bu Lastik Kapakları Tekerlekleri İyi Durumda Tutabilir Ve Servis Ömrünü Uzatabilir, Lütfen Satın Almadan Önce Ölçün.Siparişinizle İlgili Herhangi Bir Sorun, Lütfen Doğrudan Bizimle İletişime Geçin, 24 Saat İçinde Cevap Vereceğiz.Malzeme Tanımı Polyester Elyaf (Polyester) Lastik Yedek Koruyucu Kapak Seyahat Koruma Kapağı.Özellikler - Boyut 14 "Çap İçin 23 "-27".-Boyut 15"Çap 27"-29" İçin.-Boyut 16"Çap 29"-31" İçin.-Boyut 17 "Çap İçin 31 "-33".Lastik Çapınızı Nasıl Hesaplarsınız?- Lastiğiniz P215 / 60r16 İle Yazılmışsa, A = 215 B = 60 C = 16. Lastik Çapı=Axb/500+Cx2. 54 = 215x60 / 500+16x2.54 =66.44 cm, 14 İnç Olanı Satın Almanız Gerekir.Neden Bizi Seçmelisiniz?- Dayanıklı, Yıkanabilir, Korozyona Dayanıklı, Su Geçirmez, Toz Geçirmez Ve Güneş Koruyucu.-Uzun Süreli Kullanımdan Kaynaklanan Lastik Aşınması, Kirlilik Ve Degumming Gibi Yedek Lastiklerden Etkili Bir Şekilde Kaçının.-Çeşitli Renk Ve Stiller Mevcuttur.Çoğu Araca Uyacak Şekilde Çeşitli Boyutlar Mevcuttur.Aracın Görsel Seviyesini Hemen Geliştirin, Vücudu Şık Ve Güzel Bir Şekilde Dekore Edin.- Ayarlanabilir Naylon Kordon, Lastik Kapağının Düşmesini Önlemek Ve Lastiği Sıkıca Korumak İçin Ayar Kablosunu Sıkın.Not-Ekran Ve ışık Arasındaki Parlaklık Farkı Nedeniyle, Lütfen Renk Farklılıklarından Kaçınmaya Çalışın.Herhangi Bir Sorunla Karşılaşırsanız, Lütfen Benimle İletişime Geçin, Yardım Etmeyi Çok İsterim.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!