• Yeni
2 Kavanoz Lehim Akı, Lehimleme için Akı, Kurşunsuz Elektronik Lehimleme ve Lehimleme DIY için Rosin Lehim Akı Yapıştır (bir Kavanozda 1.2 oz / 35g)

2 Kavanoz Lehim Akı, Lehimleme için Akı, Kurşunsuz Elektronik Lehimleme ve Lehimleme DIY için Rosin Lehim Akı

Ziyaretçi izlenme:
₺ 23.97

Stokta
Mağazada

YETERLİ MİKTAR : Paket 2 kavanoz lehim akısı içerir.Toplam 70 g. Kullanımınız için yeterli miktar.AŞINDIRICI OLMAYAN : Rosin kuru koşullarda iletken değildir ve iyi insulation.Is devre kartları gibi metal maddelere karşı aşındırıcı değildir.OKSİDASYON DİRENCİ : Altın-bakır alaşımlı substratın havya kafasına anti-oksidasyon etkisi.Yarı katı için lehim akısı, dökümü kolay değil.GÜÇLÜ UYGULANABİLİRLİK : Akı kaynak aletleri, altın, bakır, kalay, demir ve diğer metaller için uygundur.Elektronik kaynak, onarım ve yeniden işleme için idealdir.NE OLSUN : Rosin lehim akı yapıştır * 2, bizim 7*24 dostu müşteri hizmetleri için huzur.Lehim akı macunu, korozyonu önlemek için kaynak alanında koruyucu bir kaplama bırakır.Verimliliği artırın ve kaynak işlemini hızlandırın, lehimin daha kontrol edilebilir ve doğru kaynak sağlamanız gereken yere akmasına izin vermek için daha az zaman harcayın.Fiziksel Durum / Görünüm : Katı.Buhar Basıncı : Uygulanamaz.Buhar Yoğunluğu : (Hava=1) : Uygulanamaz.Kaynama Noktası : Uygulanamaz.Çözünürlük : Suda çözünmez, alkol, eter, aseton, benzen, karbon disülfür, terebentin yağı, yağlar ve alkali çözeltilerde çözünür.Rosin : 40-50. Sentetik reçine : ≤ 10. Çözücü : ≤ 10. Tiksotropik ajan : ≤ 5. Aktif madde : ≤ 5. Yüzey aktif madde : ≤ 3. Katkı maddesi : ≤ 5.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!