• Yeni
FAFAN Lens Kiti,3 in 1 Klip 180 °Balık Gözü Lens + 0.67 X Geniş Açı + 10X Makro Lens Cep Telefonu Kamera Lens Moment Lens Makro Eski Okul için Cep Telefonu, Cep Telefonu, Akıllı Telefon

FAFAN Lens Kiti,3 in 1 Klip 180 °Balık Gözü Lens + 0.67 X Geniş Açı + 10X Makro Lens Cep Telefonu Kamera Lens

Ziyaretçi izlenme:
₺ 134.97

Stokta
Mağazada

【KULLANIMI KOLAY】 : Karmaşık adımlara gerek yok, lensi cep telefonunuzun kamerasına klipsleyin ve net görüntü kalitesini elde etmek için lensin odak halkasını manuel olarak ince ayar yaparak hizalayın.Dünyayı keşfedin : Bu lensle kolayca fotoğraf çekmenin keyfini çıkarabilir ve dünyanın anlık güzelliğini keşfedebilirsiniz.67 ultra geniş açılı lens-inanılmaz bir görüş açısı elde etmek için geniş bir görüş alanı yakalayın. 【Benzersiz özelliklerle】 : 180° balıkgözü lens-ilginç ve benzersiz dairesel gizemli efekt resimleri balıkgözü ve haha ayna efekti oluşturun. 【HAFİF ve TAŞINABİLİR】 : Güzel fotoğraflar çekmek ister misiniz, ancak bu hantal ve pahalı ekipmanı taşımaktan nefret ediyor musunuz?Bu taşınabilir ve hafif telefon kamera lens kiti 3'ü 1 arada mükemmel seçiminiz olacaktır, yükseltilmiş dayanıklı kılıf tüm lens kitini rahatça ve güvenli bir şekilde saklar ve korur, cebinizde taşımak için çok uygundur.Taşımak için uygun : Görünüm küçük ve hafiftir ve taşıması daha uygundur.45 kat geniş açılı lens, Geniş açılı lens, her basın %45 daha fazla fotoğraf çekmek, insanlar, hayvanlar, turistik, manzara, manzara, mimari, selfies ve diğer şaşırtıcı fotoğraf çekim yapabilirsiniz. 100 % müşteri memnuniyeti garantili, 1 yıl içinde bizim lens ile herhangi bir sorun varsa, değiştirme veya para iadesi için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!