• Yeni
SLATİOM Evrensel 4 K HD 36X Optik yakınlaştırma kamerası Lens Telefoto Lens Cep Teleskop Telefon Smartphone Cep Telefonu ıçin lente

SLATİOM Evrensel 4 K HD 36X Optik yakınlaştırma kamerası Lens Telefoto Lens Cep Teleskop Telefon Smartphone

Ziyaretçi izlenme:
₺ 723.09

Stokta
Mağazada

Mercek ayar halkası, karanlık Açıyı ayarlayın.Tripod sistemi ile donatılmış, konserleri, yıldızları, kuşları, manzaraları vb.Tahmin etmek ve çekmek için kullanılabilir.Bluetooth uzaktan kumanda ile donatılmış, uzaktan çekim.Aksesuar gözlük halkası, monoküler teleskop olarak kullanılır.Telefoto Lens Çift Ayar Sistemi : Netlik için objektif ayar halkası.Mercek ayar halkası, karanlık Açıyı ayarlayın.Tripod sistemi ile donatılmış, konserleri, yıldızları, kuşları, manzaraları vb.Tahmin etmek ve çekmek için kullanılabilir.Bluetooth uzaktan kumanda ile donatılmış, uzaktan çekim.Aksesuar gözlük halkası, monoküler teleskop olarak kullanılır.Telefoto Lens Çift Ayar Sistemi : Netlik için objektif ayar halkası.Android telefon, platform özellikler : Destek : Apple telefonu Telefoto Objektif Çift Ayar Sistemi : clarity Net Kilo Objektif ayar yüzük : 156 g Gross Ağırlık : 402 g Product Boyutu : 185 X 40 X 15 mm/8 X 1.57 X 0,59"Paket Boyutu : 228 X 120 X 50 mm/8.74 X 4.72 X 1.97"Notlar : 1. Nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi, öğenin gerçek renk biraz farklı olabilir renk resimlerin gösterdi.Teşekkürler!2. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-3mm ölçüm sapmasına izin verin.Çanta : 1 X Telefoto Lens1 X Tripod1 X Telefon Klipsi1 X Gözlük Halkası1 X Silin Bezsu geçirmez ve antİskİd : Dayanıklı kauçuk doku kaymaz kavrama karşı dikkatsiz düşen veya yanlışlıkla crash.It su geçirmez(Sınıf IP4), bu öğeyi günlük yaşamınızda farklı durumlarda kullanabilirsiniz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!