• Yeni
Bopaodao, Desen Alüminyum Levha, Kaymaz Alüminyum Levha, Kaymaz Alüminyum Merdiven Kaymaz Alüminyum Levha, Saf Alüminyum Malzeme, işlenebilir, Özelleştirilebilir, 1.5 mm x 100mm x 600mm 1 Adet

Bopaodao, Desen Alüminyum Levha, Kaymaz Alüminyum Levha, Kaymaz Alüminyum Merdiven Kaymaz Alüminyum Levha,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 223.53

Stokta
Mağazada

Uzunluk : 23.62 inç / 600mm Genişlik : 3.94 inç / 100mm Kalınlık : 0.06 inç / 1.5 mm. 1 Adet desen alüminyum levha, saf alüminyum material.As bir fabrika satıcısı, özelleştirme sağlıyoruz, çiziminize ve gereksinimlerinize göre işleyeceğiz, lütfen bize mesaj gönderin, teklifi veriyoruz.Soğuk iş sertleştirme sırasında yüksek mukavemet, düşük plastisite, iyi korozyon direnci, iyi kaynaklanabilirlik.Merdiven yüzeyi kaymaz levhalar, kaymaz pedallar, kaymaz merdivenler, kaymaz merdiven pedalları yapmak için kullanılır.Özellikler : Marka : Bopaodao Material : Saf alüminyumlead Süresi : Bu FBA değilse, 7-10 iş günü, air Details tarafından sevk : 1. İstediğiniz gibi Desenli alüminyum levhanın herhangi bir boyutunu sağlayabiliriz, lütfen bize bildirin.2. Fiyat hava taşımacılığına dayanmaktadır; ihtiyacınız toplu ise, deniz taşımacılığını da seçebilirsiniz ve fiyat daha düşüktür, teslim süresi yaklaşık 45 Doğal Gündür, lütfen Mesaj yoluyla bize mesaj verin.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!