• Yeni
Semetall 6 Parça Bisiklet Bisiklet Tamir için Aracı Konuştu, açık Bisiklet Anahtarı Konuştu İçerir, bisiklet Anahtarı Konuştu ve Lastik Kolu

Semetall 6 Parça Bisiklet Bisiklet Tamir için Aracı Konuştu, açık Bisiklet Anahtarı Konuştu İçerir, bisiklet

Ziyaretçi izlenme:
₺ 32.97

Stokta
Mağazada

[????PAKET İÇERİĞİ ] 2 x Lastik Kolları; 2x8 Kesim Açık Bisiklet Konuştu Anahtarı (Siyah ve Gümüş);3x14g Modeli Konuştu Anahtarı (Siyah,Mavi ve Kırmızı). [????MALZEME ] Yüksek kaliteli yüksek kaliteli çelikten yapılmış,çok sağlam ve dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. [????FONKSİYON] Pratik bisiklet tamir aracı : Bu bisiklet anahtarı aleti seti, yol bisikletlerinin ve dağ bisikletlerinin tekerlekleri için uygundur. [????TASARIM] Yuvarlak bisiklet konuştu anahtarı, çeşitli itme tipi bisiklet tekerleği konuştu kapaklarını ayarlamak için kullanılabilir.Konuştu anahtarı boyutu : 10 G (5mm), 11 G (4.4 mm), 12 G (3.96 mm), 13 G (3.45 mm), 14 G (3.35 mm), 15 G (3.23 mm). [????TAŞIMASI KOLAY] Araba tamir aracı kiti çok küçüktür, ancak yüksek uygulanabilirliğe sahiptir.Ana Özellikler Yüksek sertlik, aşınma direnci, çok sağlam ve dayanıklı, yüksek kaliteli yüksek kaliteli çelikten imal edilmiştir ve uzun ömürlüdür life.It lastiklerdeki konuşmacıları ayarlayabilir ve düzeltmeleri etkili bir şekilde yapabilir.Gümüş Malzeme : Çelik Paket Ağırlığı : 187g Paket İçeriği 2 x Lastik 8 (Siyah ve Gümüş) Açın Bisiklet Konuştu Anahtarı Kesme 2x Kolları ürün Özellikleri Ürün Adı : Konuştu Alet çantası Görünüm Renk : Eğer ürün hakkında herhangi bir sorunuz Varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen 3x 14 G Model (Siyah,Mavi ve Kırmızı) Anahtarı Konuştu.Size 24 saat içinde cevap vereceğiz ve size tatmin edici bir çözüm sunacağız.♥.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!