• Yeni
FSDGHSD Reklam Destek Kurulu Burcu Standı Poster Tutucu, A3 Poster Standı Tutucu, Ayarlanabilir Zemin Ayakta Burcu Tutucu,Mağazalar Sergi Salonları Her Türlü uygulanabilir (Renk: Gümüş)

FSDGHSD Reklam Destek Kurulu Burcu Standı Poster Tutucu, A3 Poster Standı Tutucu, Ayarlanabilir Zemin Ayakta

Ziyaretçi izlenme:
₺ 230.40

Stokta
Mağazada

Kurulumu kolay : Poster standının kurulumu kolaydır ve herkes hızlı bir şekilde başlayabilir.Ve saklamak için çok uygundur.Kapalı ve Açık için uygun : yani kapalı veya açık olursanız olun, bu poster standı sorunsuz çalışabilir, Zemin Ayakta Ekran Tutucusunun malzemesi ,Sergiler, fuayeler, resepsiyon alanları, sergi salonları, restoranlar, alışveriş merkezleri, ofisler, okullar gibi halka açık etkinlikler için uygundur。.Malzeme : şeffaf PVC film + PS su geçirmez kumaş desen kurulu, metal malzeme, buzlu duygu ile.Posteri değiştirme : posteri duyurmak, isterseniz değiştirmek, çerçeve tasarımını açmak, çerçeveyi kırmak ve isterseniz posteri değiştirmek için zamandan ve emekten tasarruf edin.Taban : sadece yeterince sağlam ve ağır olduğunda güvenle kullanılabilir. 4mm kalınlığında saf çelik taban ve 5mm kalınlığında kaymaz sünger.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!