• Yeni
Saç Kesimi için Üç Katlı Ayna, 360° Ayarlanabilir 3 Yollu Ayna, Erkek Kadın için LED Işıklı Kendinden Saç Kesme Aletleri

Saç Kesimi için Üç Katlı Ayna, 360° Ayarlanabilir 3 Yollu Ayna, Erkek Kadın için LED Işıklı Kendinden Saç Kesme

Ziyaretçi izlenme:
₺ 128.97

Stokta
Mağazada

【Daha net ve Dayanıklı】 Saç kesimi aynamız daha net ve daha gerçekçi olan yüksek kaliteli camdan yapılmıştır.ABS kabuk, aynayı iyi koruyabilen güçlü ve aşınmaya dayanıklıdır. 【DIY Saç Kesimi】 Kendi saçınızı evde birkaç dakika içinde kolayca kesebilir, zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. 【Daha net ve Dayanıklı】 Saç kesimi aynamız daha net ve daha gerçekçi olan yüksek kaliteli camdan yapılmıştır.ABS kabuk, aynayı iyi koruyabilen güçlü ve aşınmaya dayanıklıdır. 【Taşınabilir ve Katlanabilir】 ayna hafif, katlanabilir, taşıması kolay ve kolayca içine konabilir suitcase.It seyahat için çok uygundur. 【Mükemmel Hediye】 LED ışıklı saç kesme aynası erkekler için uygundur ve women.It noel, doğum günü, yıldönümü ve mezuniyet için ideal bir hediye.32 X19 serin white Product malzeme : ABS+glass Product boyutu 3 hücreli lityum battery Lighting dahili 5 V/1 A USB interface Battery özellikleri Ürün Adı : saç kesim ayna, üç asılı mirror Power kaynağı modu : : : : .93 X19 5 X3cm Expanded boyutu : .* Büyüteç 10 X1 * USB cable2 * Kanca şarj Üç mirror1 * 5 X3cm Single ürün net ağırlığı : 1 ölü.

Karakterislikler teklif

built-in 1500mAh lithium battery :

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!