• Yeni
Zarif Bakır Manyetik Manyetik Halhal Halhal Kadınlar için Ağrı kesici Artrit Ayarlanabilir Alternatif Tıp Artrit Ayarlanabilir

Zarif Bakır Manyetik Manyetik Halhal Halhal Kadınlar için Ağrı kesici Artrit Ayarlanabilir Alternatif Tıp Artrit

Ziyaretçi izlenme:
₺ 217.50

Stokta
Mağazada

Manyetik Terapi İçin Kadın Halhallarımanyetik Halhal, Yorgunluğu Ve Kas Gerginliğini Azaltmaya Yardımcı Olur, Kan Dolaşımını İyileştirir Ve Uykuyu Dengeler, Rahatlama Hissi Yaratır.Kadın Erkek Artrit-Eklem Ağrısı Giderici Dört Manyetik Halhal, Maksimum Rahatlama İçin Mıknatısların Gücünü Birleştirir.Süper Yüksek Mukavemetli Mıknatıs, Eklem Ve Karpal Tünel Ağrısını Hafifletebilir.Ağrı Hematit Taş-Halhal çapı68mm / 2.68 İnç.Ortak Kabartma Ağırlığı - Yaygın Olarak Kullanılıro Kadar Şık Ki Hiç Kimse Terapötik Olduğundan Şüphelenmeyecek!Herhangi Bir Vesileyle Giyilebilir, Hem Güzel Hem De Cömert Bir Mücevher Kullanımı Olarak Kullanılabilir.Kayıp Bilezik Mıknatısı - Yüksek Kalitegüvenli, Dayanıklı Ve Solmaz, Cilt Tahrişi Veya Alerjik Reaksiyonlar Hakkında Endişelenmenize Gerek Yok.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!