• Yeni
EXCEART Yüz Kazıma Plakası Profesyonel Masaj Pat Sopa Vücut Akupunktur Noktası Masaj Masaj Kurulu Çin Kazıyıcı Araçları ıçin Kadın Erkek Dükkanı Malzemeleri

EXCEART Yüz Kazıma Plakası Profesyonel Masaj Pat Sopa Vücut Akupunktur Noktası Masaj Masaj Kurulu Çin Kazıyıcı

Ziyaretçi izlenme:
₺ 20.37

Stokta
Mağazada

Ultra pürüzsüz yüzey cildinize asla zarar vermez.Kaliteli malzemeden yapılmış, uzun ömürlü, bakımı süper kolay.Cildinizin esnekliğini koruyun, dolaşımı teşvik edin ve doğal enerjiyi bütünleştirin.Yüz gerginliğini hafifletmeye ve ince çizgileri ve kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur.Küçük boyutu ve taşıması kolay, herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde kullanılabilir.Açıklama Bu sağlık kazıma plakası, uzun ömürlü ve taşınabilir, bakımı kolay ve statik olmayan birinci sınıf malzemeden yapılmıştır.Her masaj kazıma tahtası pürüzsüz, benzersiz ve hassastır.Kadınlar ve erkekler için daha iyi cilt durumu elde etmek için uygundur.Özellikleri-Renk : Turuncu-Malzeme : balmumu-Boyutu : 9.50 X5.10 X1.00 cm, 3.73 X2.00 X0.39 inç - Kaliteli malzeme ile yapılan, uzun ömürlü, süper bakımı kolay.- Ultra pürüzsüz yüzey cildinize asla zarar vermez.- Yüz gerginliğini hafifletmeye ve ince çizgileri ve kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur.- Cildinizin esnekliğini koruyun, dolaşımı teşvik edin ve doğal enerjiyi bütünleştirin.- Küçük boyutu ve taşıması kolay, herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde kullanılabilir.- Renk : Turuncu.- Boyut : 9. 5 X5. 1cm.Paket Dahil 1 x masaj.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!