• Yeni
Göbek Drenaj Zencefil Yağı, Zencefil Yağı Lenfatik Drenaj Masajı, Zayıflama Karın Zencefil Yağı, Doğal Drenaj Zencefil Yağı Uçucu Relax Masaj Sıvı Cilt Bakımı için 30 ml (5 ADET, 30 ml)

Göbek Drenaj Zencefil Yağı, Zencefil Yağı Lenfatik Drenaj Masajı, Zayıflama Karın Zencefil Yağı, Doğal Drenaj

Ziyaretçi izlenme:
₺ 266.10

Stokta
Mağazada

【Güvenli ve Etkili】 : Lavipeditum'da nemlendirici, sıkılaştırıcı, cilt bakımı, masaj, Gua Sha tedavisi, SPA, banyo, masaj için kullanılır etc.(Tek şişe 30 ml'dir). Yağı emmeye yardımcı olmak için cildi parmaklarınızla hafifçe vurun.Kuruyana kadar 5-10 dakika dinlendirin.Derin Rahatlama, Yorgunluğu Azaltır ve Stresi azaltır. Emilene kadar masaj yapın5.Kanı iyileştirir, vücudun hayati sıvı dolaşımını uygun şekilde artırır. Net : 30ml State : Liquid Uses : ayak banyosu, masaj, banyo, aromaterapi, spa Care : bacaklar, kalçalar, boyun, vücut vb. Etkilenen bölgeye uçucu yağları eşit şekilde uygulayın ve hafifçe masaj yapın.Göbek deliğinizi bir mendil ve kürdanla silin (suyla yumuşak vuruşlar)2. 【Saf Doğal Bitkisel Formül】 : Doğal zencefil kökünden elde edilen bu zencefil yağı, kan dolaşımını artırarak ve atıkların vücuttan atılma oranını artırarak size fayda sağlar.Az miktarda uçucu yağ alın2.Bakım : bacaklar, kalçalar, boyun, vücut vb.Birkaç damla ekleyin ve emmek için yavaş dairesel hareketler ekleyin.Kuruyana kadar 5-10 dakika dinlendirin. Yağı emmeye yardımcı olmak için cildi parmaklarınızla hafifçe vurun. 【Yağ Yakma ve Zayıflama】 : Yağ yakmayı teşvik etmek, zayıflamaya ve şekillendirmeye yardımcı olmak, mükemmel şekillendirmek için uygulayın ve masaj yapın curve.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!