• Yeni
Güzellik İllüstrasyon Rüzgar Geçirmez Aktif Karbon maskesi Yüz Süslemeleri Açık ve Yakın Göz Elle Çizilmiş Tarzı ile Kalp ve Dudaklar Yüz maskesi Kullanımlık maske Erkekler ve Kadınlar için 2 ADET, Renkli

Güzellik İllüstrasyon Rüzgar Geçirmez Aktif Karbon maskesi Yüz Süslemeleri Açık ve Yakın Göz Elle Çizilmiş

Ziyaretçi izlenme:
₺ 158.70

Stokta
Mağazada

Kapanma kapanması yok.El Yıkama. %100 polyester elyaf.Yüz maskeleri tam olarak basılır ve benzersiz baskı kıyafetlerinizi eşleştirmek için çok uygundur.Daha benzersiz cazibesi atalım.Yetişkin maskesi boyutu : 20*15cm.Yetişkin maskelerimiz bisiklet, kamp, koşu, seyahat, tırmanma ve günlük kullanım için uygundur.Sizi sis, pus, araç egzozu, pasif sigara içimi vb. (Tıbbi olmayan maske).Yetişkin yüz maskeleri makinede yıkanır ve elde yıkanır.Çabuk kururlar, bakımı kolaydır ve durable.Do çamaşır suyu kullanmayın. 1. Bu maske kadınlar için uygundur ve men.It günlük her ev için geçerlidir activities.It bisiklet, koşu ve seyahat için de uygundur. 2. Maske, iyi hava geçirgenliğine sahip, çok rahat ve kolay olan yüksek kaliteli polyesterden yapılmıştır wear.It toz, havadaki küçük parçacıklar, polen vb. Önleyebilir. ve toz önleme ve koku önleme işlevlerine sahiptir. , Yıkanır ve yeniden kullanılabilir. 3. Kullanmak güvenli.Bu hafif, rahat ve nefes alabilen malzeme pratik ve şık hale getirir.Bu yeniden kullanılabilir maskeler sizi tozdan, havadaki küçük parçacıklardan ve polenden uzak tutmak için tasarlanmıştır. 4. Maskenin rahat tasarımı mükemmel bir uyum sağlar ve ayarlanabilir kulak askısı, rahat bir kullanım deneyimi sağlamaya yardımcı olan iyi esnekliğe sahiptir.Bu maskeler yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir olduğundan, bunları birden çok kez kullanabilirsiniz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!