• Yeni
Vücut Mezura, Yumuşak Vücut Mezura, Dikiş Kumaş Terzi Kumaş Zanaat Mezura, 60 İnç / 1.5 m Pembe Geri Çekilebilir Çift Taraflı Mezura, metrik Mezura 59.06 in 4

Vücut Mezura, Yumuşak Vücut Mezura, Dikiş Kumaş Terzi Kumaş Zanaat Mezura, 60 İnç / 1.5 m Pembe Geri Çekilebilir

Ziyaretçi izlenme:
₺ 19.23

Stokta
Mağazada

♦ Yaygın olarak uygulanabilir : Bu mezuralar kol, uyluk, bel, göğüs ve diğer vücut parçalarını ölçmek için çok uygundur.Size doğru ölçüm sonuçları sunacaklardır.Kumaş ölçümü, dikiş ölçümü vb.Için de kullanılabilirler.Taşımak için uygundurlar ve fazla yer kaplamazlar. ♦ Yüksek kaliteli malzemeler : yumuşak yüksek dereceli fiber bant, esnek ve durable.It yaralanmaları veya kesikleri önleyebilir ve gerilmez veya deforme olmaz. ✔ Net ve doğru okuma : çift taraflı, 60 inç / 150 cm, inç ve santimetre büyük ve net işaretler, okunması kolay.Terziler, ustalar, yorgancılar veya sadece esnek bir ölçüm bandına ihtiyaç duyan herkes için uygun hafif, cep boyutunda ölçüm bandı. design Ölçeklenebilir tasarım : Mezura özel bir tasarım benimser.Uzun bandı geri çekmek için plastik kasanın ortasındaki düğmeye basmanız yeterlidir measure.It otomatik olarak geri çekilir, taşınabilir mezura, kullanımı kolay, taşıması kolay, rahat ve hızlı ölçmek için. ◆ Çok amaçlı : terzilik, dikiş, el işi, vücut ölçümü vb.Gibi çeşitli hassas ölçüm türleri için uygundur.Aile, arkadaşlar, iş arkadaşları ve terziler için harika bir hediye.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!