• Yeni
Otomatik Teleskopik Mezura, Kendinden Sıkılaştırıcı Vücut Ölçüm Cetveli, 60 inç Mükemmel Vücut Mezura, Vücut Bel, Kollar ve Daha Fazlası için Snap Düğmesi Kapatma ile Yumuşak Mezura (1 adet)

Otomatik Teleskopik Mezura, Kendinden Sıkılaştırıcı Vücut Ölçüm Cetveli, 60 inç Mükemmel Vücut Mezura, Vücut

Ziyaretçi izlenme:
₺ 23.97

Stokta
Mağazada

Dayanıklı Malzeme-Yumuşak ve esnek birinci sınıf malzemeden yapılmış Geri Çekilebilir Çift Terazi Cetvelleri, bant ölçüleri gerilmez veya deforme olmaz, yaralanmaları veya kesikleri önler.Pim Kilitli Geri Çekilebilir Mezura - Ölçüm bandı, bir düğmeye basarak yerine kilitlenerek ve kolayca geri çekilerek kumaş ölçümünde de uygulanabilir.Net ve Okunması Kolay-Kendinden sıkmalı Ölçüm Bandımız hem inç hem de santimetre cinsinden büyük ve net işaretlere sahiptir.Terzi, dikiş, el sanatları, vücut ölçüleri ve daha fazlası için mükemmeldir.Kullanımı kolay - Ergonomi ve taşınabilir tasarım,ölçüm için kolaylıkla kullanmanıza yardımcı olur.Ve her yerde saklamak kolaydır : şifoniyer, masaüstü, çekmece, spor salonu ve daha fazlası.Geri Çekilebilir Ölçüm Bandı.Yaygın Olarak Uygulanabilir - Ölçüm Bandı Geri Çekilebilir Cetvel Aracı, kol, uyluk ve daha fazlası gibi vücut parçalarını ölçmek için çok uygundur, size doğru ölçümler sağlayacaktır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!