• Yeni
Bez Şirketi - Everest 1100-Ultra Peluş Kore 70/30 Karışımı, Profesyonel Mikrofiber Detaylandırma Havluları, 1100gsm, 16in x 16in, Beyaz (3'lü Paket)

Bez Şirketi - Everest 1100-Ultra Peluş Kore 70/30 Karışımı, Profesyonel Mikrofiber Detaylandırma Havluları,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 179.70

Stokta
Mağazada

✔ EKSTRA kalın s Çok Amaçlı Mikrofiber Temizlik Havluları birçok kişi için 1 numaralı tercih olmuştur.Mevcut En Yumuşak, En Çizilmeye Karşı Dayanıklı Mikrofiber Havlu Ürün Grubuyla-Daha Düşük Kalite için Başka Yerlerde Daha Fazla Ödeme Yapmayın!.HER ZAMAN MEVCUT EN iyi MİKROFİBER iplikle başlayın - Sadece pişirmenizdeki en taze malzemeleri kullanmaya benzer şekilde düşünün.Bu, sürekli olarak yumuşak, son derece dayanıklı ve iş için en yüksek kalitede havluların temelini atmaya yardımcı olur.İNÇ KARE BAŞINA YÜZ BİNLERCE LİF İÇEREN HAVLULAR-Tüm havlular eşit şekilde oluşturulmaz.PAÇAVRA ŞİRKETİ, çok katı gereksinimlere karşı üretim yapmakta, bu da en yüksek puanlı ve en etkili havlu tarzı mikrofiber ürünlere sahip havlularla sonuçlanmaktadır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!