• Yeni
NMQQ Metal Mobilya, Kanepe Ayakları Ayakları, Metal Dolap Ayakları Değiştirme, Sehpa Ayakları, Dolap Destek Ayakları, Üniversal Mobilya Donanım Ayakları, 4'lü Set (Renk: Altın, Boyut: Düz)

NMQQ Metal Mobilya, Kanepe Ayakları Ayakları, Metal Dolap Ayakları Değiştirme, Sehpa Ayakları, Dolap Destek

Ziyaretçi izlenme:
₺ 162.30

Stokta
Mağazada

【Yüksek kalite】Bu dayanıklı metal mobilya ayakları, mobilyaların ömrünü uzatan üstün malzemeler kullanılarak üretilmiştir.Sağlam ve güvenilir metal ayaklarımız yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. 【Yedek Bacaklar】 : Mobilya ayakları seti çoğu mobilya ayağı için uygundur, bu nedenle eski/ hasarlı bacakları veya DIY kanepeyi kendiniz kurmanız, değiştirmeniz uygundur. 【Güzel ve benzersiz】Şık ve modern bir tarzda, özlü ama dekoratif olarak görüntülenir.Klasik renk ve tasarıma sahip kanepe ayakları, klasik ve zarif birçok modern tasarımlı mobilya ile uyumlu olabilir. 【Temizlemesi kolay】 temizlenmesi ve bakımı kolay, Aşınmaya dayanıklı ve korozyona dayanıklı, pas yok, mobilya ayaklarının alt kısmı zeminin çizilmesini önlemek için çizilmez ve aşınmaya dayanıklı plastik pedlere sahiptir. [Yaygın olarak kullanılan] HERHANGİ BİR PROJE İÇİN UYGUN!dolaplar, sehpalar, banklar, başucu masaları, masa/yemek masaları, tezgah masaları, komodinler, sehpalar, mutfak masaları ve bar dahil!.Neden Bizi Seçmelisiniz?●Mobilya ayakları yıpranmış ayakları değiştirerek eski mobilyalarınızı güncelleyin veya ihtiyaçlarınızı karşılamak için mobilyaların yüksekliğini değiştirin.●Nemi önlemek için mobilyaların yüksekliğini büyük ölçüde artırır.● Dekorasyonunuz için mükemmel stil ve renk, farklı bir ekran verin.Yüksek kaliteli malzememobilya ayakları yüksek kaliteli demir malzemeden, yüzey elektrokaplama ve boyamadan yapılmıştır.anti-pas, korozyona dayanıklı, istikrarlı yük taşıyan, dayanıklı, sağlam.Zemini koruyunmobilya ayaklarının alt kısmı çizilmez ve aşınmaya dayanıklı plastik pedlere sahiptir, zeminin çizilmesini önlemek için ağır yükleme kapasitesi ve çiziksiz güçlü destek sunar ve tabanın oval tasarımı mobilyayı daha iyi hareket ettirmenizi sağlar.Montajı kolay Montaj braketindeki önceden delinmiş deliklerle, yeni veya eski mobilyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde yeniden monte edin,Harika bir DIY deneyimi için sadece birkaç dakika sürer.Kurulum çok fazla beceri seviyesi olmadan yapılabilir.Uygulama alanlarıofa, dolap, yatak veya yüksekliği yükselten diğer mobilyalar, bacakları değiştirerek stili değiştirir.Mobilya ayakları, dolaplar, TV dolapları, masalar, sandalyeler, dolaplar, dolaplar , sehpalar, masalar vb.Gibi çeşitli renklerde ev ve otel mobilyaları, yatak ayakları kanepe için uygundur.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!