• Yeni
RAM Mounts EZ-Roll'r Cradle için Apple iPad 7th, 8th & 9th Gen RAM-HOL-AP31U ile Uyumlu RAM B 1 ve C 1.5 Boyutu Yuvarlak Top Üsleri

RAM Mounts EZ-Roll'r Cradle için Apple iPad 7th, 8th & 9th Gen RAM-HOL-AP31U ile Uyumlu RAM B 1 ve C 1.5 Boyutu

Ziyaretçi izlenme:
₺ 73.47

Stokta
Mağazada

i Pad 7. Nesil ve 8. Nesil için form-fit beşik, kılıfsız cihazınız için mükemmel bir uyum sağlar.Çift soketli bir kolu takmak için B ve C boyutlu RAM yuvarlak bilyalı tabanlarla uyumludur; top ve soket teknolojisi neredeyse sonsuz ayarlanabilirlik sağlar.En zorlu ortamlarda dayanıklılık ve güvenilirlik için yüksek mukavemetli kompozitlerden yapılmıştır.Ömür boyu garanti.i Pad için RAM EZ-Roll'r beşiği (7. Nesil ve 8. Nesil), tüm ekranı görünür tutarken cihazınızı formda bir tutucuya sabitler.i Pad'inizi beşiğin içine kaydırın ve yerine sabitlemek için üst klipsi cihazın üzerine getirin.Yan düğmeler, kamera ve şarj portu rahatça açıkta ve erişilebilir durumdadır.Bu RAM EZ-Roll'r beşiği ayrıca bir RAM yuvarlak topu takmak için arkada bağlantı noktalarına sahiptir base.An beşiğin yan tarafındaki bağlantı noktası, Apple Pencil'ın (1. nesil) yerleştirilmesine ve çıkarılmasına izin verir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!