• Yeni
2. 5x1. 5 İnç Beyaz Mermer 4 Parça Set Mücevher Kutusu Çok kullanım Kutusu Yüzük Kutusu Kakma Iş Abalone Kabuk ile Parlak Çok Renkli Değerli Taşlar Kraliyet Bakmak için Soyunma

2. 5x1. 5 İnç Beyaz Mermer 4 Parça Set Mücevher Kutusu Çok kullanım Kutusu Yüzük Kutusu Kakma Iş Abalone Kabuk

Ziyaretçi izlenme:
₺ 447.00

Stokta
Mağazada

Bu kutu, saatlerinizi, yüzüklerinizi, küpelerinizi, kulak saplamalarınızı, kolyelerinizi, bileziklerinizi, kol düğmelerinizi ve broşlarınızı vb.Saklamak için mükemmel bir seçimdir.Hindistan'da, Tac Mahal'i inşa eden ailelerin torunları olan Yetenekli Zanaatkarlar tarafından Eski Kakma Sanatı ile el işi.Bu zarif ve lüks kutu, sevdikleriniz için mükemmel bir hediye yapar, yani anne, kız arkadaşı, karısı, kızı, meslektaşı veya arkadaşı, Doğum Günü ,Noel , Düğün günü, Sevgililer Günü ,Anneler günü, Yıldönümü Günü Hediyesi olarak iyi bir seçimdir.Tuvalet masanıza ve gardırobunuza yüksek stil katar.Boyut ve Malzeme : Uzunluk-2.5", Genişlik-1.5", Yükseklik - 2".Üstün Kaliteli Hint Mermeri ve Yarı Değerli Taşlar Kullanılmıştır.Özelleştirilecek Bir Şey Arıyorsanız, Tasarımınıza, Boyutunuza Ve Şeklinize Göre Sizin İçin Yapacağımızı Bize Bildirin.Kakmalı yarı değerli taşlar aşağıdaki gibidir 1. Lapis Lazuli Mavi taş 2. Malakit - - - - - - - - - Yeşil taş 3. Turkuaz Açık Mavi 4. Carnelian Turuncu Kırmızı 5. Sedef - - - - - - - - - Beyaz parlak 6. Deniz kulağı Kabuğu Renkli Parlak 7. Jasper Kahverengi.Ekstra kalın köpük yastıklama ve güçlü oluklu mukavva veya PVC kutuda ambalajlama.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!