• Yeni
Küpe, Kolye, Yüzük için UACreations Hediye Mücevher Kutusu, Siyah Lake Üzerine El Boyalı Çiçeklerle Yuvarlak Tahta Sandık, Kızlar ve Kadınlar için, Avrupa'da Üretilmiştir (Mavi)

Küpe, Kolye, Yüzük için UACreations Hediye Mücevher Kutusu, Siyah Lake Üzerine El Boyalı Çiçeklerle Yuvarlak

Ziyaretçi izlenme:
₺ 59.85

Stokta
Mağazada

Ürün ölçüleri : Çap : 3.3", Yükseklik : 1.5".Bu Lake Mücevher Kutusu, sevdikleriniz, arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz için küçük ama zarif bir bahar havası hediyesidir!.Her kutu, Petrykivka adında eski, geleneksel bir şekilde hazırlanmış ve profesyonelce elle boyanmıştır.Özenle ahşaptan yapılmış, içi yumuşak kadife ile kaplanmış, yüksek kaliteli akrilik boyalarla elle süslenmiş ve lüks lake kaplama ile kaplanmış (4 kat!).Avrupa'nın kalbinde yapılan-Orta Ukrayna.Hediye mesajınız için hazır parlak beyaz bir karton kutu içinde gelir.Cila kutularımız makul fiyatlarla harika hediyeler yapar!.Acele edin, stoklarımız bitmeden bu eşsiz cila mücevher kutusunu alın!Bu öğelerin çoğunu üreticiden alamıyoruz, ancak çok sınırlı üretim ve titiz profesyonel el işi dekorasyon süreci nedeniyle her desenden sadece birkaçı!.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!