• Yeni
Coulomb Sayaç, Ampermetre Voltmetre kompakt ve taşınabilir ısı dağılımı için renkli ekran ile Oto Araba Motorlu Tekne Karavan Rv Motorum için

Coulomb Sayaç, Ampermetre Voltmetre kompakt ve taşınabilir ısı dağılımı için renkli ekran ile Oto Araba Motorlu

Ziyaretçi izlenme:
₺ 279.60

Stokta
Mağazada

KDV-1200 coulomb sayaç, yüksek kaliteli ABS malzeme kullanarak, dayanıklı ve uzun ömürlü.Geniş alan ısı dağılımı daha uzun süre çalışabilir ve veri doğruluğunu artırabilir.Gerilim ölçüm aralığı 0-100 V, ve akım ölçüm aralığı 0-200 A. hafif, kompakt ve taşınabilir, tek elle kullanım destekler ve operatör yorgunluğunu azaltır.Tek parça tasarım, pürüzsüz yüzey, çapaksız, çeşitli ölçüm cihazları için uygundur.Özellik : 1. Gerilim ölçüm aralığı 0-100 V, ve akım ölçüm aralığı 0-200 A. 2. Geniş alan ısı dağılımı daha uzun süre çalışabilir ve veri doğruluğunu artırabilir.3. KDV-1200 coulomb sayaç, yüksek kaliteli ABS malzeme kullanarak, dayanıklı ve uzun ömürlü.4. Hafif, kompakt ve taşınabilir, tek elle çalışmayı destekler ve operatör yorgunluğunu azaltır.5. Tek parça tasarım, pürüzsüz yüzey, çapaksız, çeşitli ölçüm cihazları için uygundur.Nasıl Kullanılır : 1. Lütfen wiring2 için bağlantı şemasını takip edin. Bağlandıktan sonra, lütfen test etmeden önce cihazı hata ayıklayın3. Testten sonra mağaza ürün ABSModel : KDV-1200 Voltage Ölçüm Aralığı : 0-100 VVoltage Doğruluk : 0.01 VCurrent Ölçüm Aralığı : 0-200 ACurrent Doğruluk : 0.01 Paket Listesi : 1 x 2 x Bağlantı Satır1 x USB Cable1 Display1 x x Counter Note : USB kablosu renk rastgele sevk edilir Coulomb Counter Material complete Specification : Öğe Türü : yoktur.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Coulomb Counter
Material:
ABS
Model:
VAT-1200
Voltage Measurement Range:
0-100V
Voltage Accuracy:
0.01V
Current Measurement Range:
0-200A
Current Accuracy:
0.01A
Package List:
1 x Manual :
2 x Connection Line :
1 x USB Cable :
1 x Display :
1 x Counter :
The color of the USB cable is shipped randomly. :

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!