• Yeni
Sterling Seal ORTFE393x250 Number-393 Standart Teflon O-Ring, Üstün Hava Direnci, Politetrafloro-Etilen, 24 ID, 24-3/8 OD (250'li Paket)

Sterling Seal ORTFE393x250 Number-393 Standart Teflon O-Ring, Üstün Hava Direnci, Politetrafloro-Etilen, 24

Ziyaretçi izlenme:
₺ 665.88

Stokta
Mağazada

Sterling Seal & Supply, Saf Teflon O-Ringler aşırı kimyasal saldırılara karşı oldukça dirençlidir ve aseton, MEK ve ksilen gibi çözücülere maruz kalmanın aşağılayıcı etkilerine karşı yüksek bir dirence sahiptir.Sıcaklık Aralığı : -300 ° ila + 450°F. Sertlik (Kıyı A) : 98. Sterling Seal & Supply TFE O Halkaları, 2,500 ila 3,500 psi gerilme mukavemeti ve %300 uzama ortalama elastomer özelliklerine sahiptir, son derece geniş bir sıcaklık aralığında sert, darbeye dayanıklı, düşük sürtünmeli, bükülmeyen performans göstericilerdir.PTFE contanın taşınması ve montajı sırasında özel dikkat gösterilmelidir.Geleneksel elastomerik O-Ringler gibi gerilmezler.Ozona Karşı Yüksek Direnç ve Çözücülere Maruz Kalmanın Etkileri.Zayıf yırtılma direnci nedeniyle, O-ring montajı sırasında, kusurlar O-ring sızıntısına neden olacağından, Teflonun çizilmesini veya çizilmesini önlemek için özel dikkat gösterilmelidir.Sterling Seal & Supply, Saf Teflon O Halkaları, dünyanın en yapışkan olmayan polimerlerinden biri olarak kabul edilen katı bir polimer olan politetrafloroetilenden (PTFE) oluşur.PTFE, elastomerik sızdırmazlık malzemelerinden yapılmış geleneksel radyal salmastraların dayanamayacağı agresif ortamlara, yüksek sıcaklıklara, yüksek basınçlara ve kuru çalışmaya dayanabilir.ORTFE393x250.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!