• Yeni
Kadınlar, Erkekler, Çocuklar,Bento Kutusu Sızdırmaz Konteynerler,İçi Boş Yalıtım Tasarımı,Çatal Bıçak Takımı ve Öğle Yemeği Çantaları ile Öğle Yemeği Saklama Kapları için sızdırmaz Öğle Yemeği Kutusu

Kadınlar, Erkekler, Çocuklar,Bento Kutusu Sızdırmaz Konteynerler,İçi Boş Yalıtım Tasarımı,Çatal Bıçak Takımı

Ziyaretçi izlenme:
₺ 339.99

Stokta
Mağazada

Lütfen seçiminize inanın, firmamız her müşteriye en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.【Yüksek Kaliteli Malzeme】 Konteynerlerimiz gıda sınıfı malzeme ve paslanmaz çelik, yalıtım, yüksek sıcaklık dayanımı ile üretilmiştir.Bu, taşındıktan sonra kapağı açtıktan sonra yiyeceklerin karışıklık yaratmamasını sağlar.Tutamak ayrıca daha iyi taşıma için güçlü bir tutuş sağlar.Geniş alan-öğle yemeği kutusu, her türlü salata, atıştırmalık ve tüm yemekler için mükemmeldir.Kilitler ekstra güçlüdür, böylece yiyecekler güvenli ve sağlam bir şekilde saklanabilir.İç yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış su sızıntısı olmadan katmanı tarafından mavi pembe ışık mor Özellikleri : gıda-sınıf malzeme, sızdırmaz katmanlı öğle yemeği kutusu Yalıtılmış tabaka başına 700ml : 304 paslanmaz çelik/PP Renk özellikleri : Adı : Paslanmaz Çelik öğle yemeği kutusu Kapasitesi : - en iyi sıcaklık kontrolü ile sıcak ve soğuk yiyecekleri daha uzun süre taze tutulan ile.Yiyecekleri uzun süre sıcak veya soğuk tutmak için dış plastikle yalıtılmış iyi sızdırmaz ve yalıtım.Farklı parlak renkler ile farklı güzel bir ruh hali alabilir. 【Çok Fonksiyonlu Öğle Yemeği Çantası】 Çanta ve Ayarlanabilir Omuz Askıları Tasarımı ile, elle kaldırarak veya istediğiniz gibi omuza asarak taşıyabilirsiniz.IT ayrıca bulaşık makinesinde yıkanabilir ve temizlenmesi kolaydır. 【Çoklu kullanım】 Öğrenciler, ofis çalışanları veya öğle yemeği, Piknik, Seyahat, barbekü, Kamp ve diğer açık havada çalışan insanlar için mükemmeldir.Saklamak için kolay ve son derece özelleştirilebilir iç, cömert alanı ile, bir esinti çeşitli yemek planı yapmak.Öğle yemeği kutusunu sabitlemek için ultra güçlü kilit, kolay saklama ve taşıma için mükemmeldir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!