• Yeni
Papağan Oyuncaklar 5 Paketi, Mini Alışveriş Sepeti, Eğitim Yüzükler,Kaykay ve Top - Oynarken Ayakta Eğitim Papağan Oyuncaklar Budgie Parakeet Cockatiel Conure Lovebird için Sağlıklı Tutmak için

Papağan Oyuncaklar 5 Paketi, Mini Alışveriş Sepeti, Eğitim Yüzükler,Kaykay ve Top - Oynarken Ayakta Eğitim

Ziyaretçi izlenme:
₺ 59.97

Stokta
Mağazada

PAKET içeriği - 1 adet mini alışveriş sepeti, 1 adet eğitim yüzük, 1 adet kaykay ve 2 adet top (Rastgele renk).Toplam 5 adet papağan oyuncakları.ETKİLEŞİMLİ OYUNCAK-Kuşlarınızın merakını tatmin edin ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olun.Ve kuşu fiziksel ve sağlıklı tutun.GÜVENLİ MALZEMELER-Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış,toksik olmayan ve zararsız, güvenle kullanılabilir.Kullanım alanları-Papağan günlük masa oyunu, ayakta durma ve eğitim için uygundur.Küçük-orta boy kuşlar için idealdir。.KAYDETTİ-Ürünlerimizin iyileştirilmesi için makul önerilerinizi bekliyoruz.Eğer herhangi bir sorunuz varsa e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.Biz 24 saat içinde size cevap verecektir.Siz ve evcil hayvanınız arasındaki sevgiyi güçlendirmek için oyuncakla papağanla etkileşime girebilirsiniz.Kuşlarınızın merakını tatmin edin ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olun.Ve kuşu fiziksel ve sağlıklı tutun.Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış,toksik olmayan ve zararsız, güvenle kullanılabilir.Papağan günlük masa oyunu, ayakta durma ve eğitim için uygundur.Küçük-orta boy kuşlar için idealdir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!