• Yeni
Sresk ABD Bayrağı Ozark 26 Soğutucu Montaj Barckets için Polaris RZR Tubor XP 2021 Modeli için Değil, ile Uyumlu Polaris RZR/XP / Turbo Paketi 2 (ABD Bayrağı)

Sresk ABD Bayrağı Ozark 26 Soğutucu Montaj Barckets için Polaris RZR Tubor XP 2021 Modeli için Değil, ile Uyumlu

Ziyaretçi izlenme:
₺ 107.97

Stokta
Mağazada

Özellikler : Soğutucu montaj braketi, soğutucunun hareket etmesini önler, sizi daha serin tutar place.It soğutucu kapağına kolay erişim sağlamak için soğutucunun aşağı konumda olduğundan emin olmak için yeterli alana sahip olun.Fitment : Ozark 26 Quart Soğutucu ve aynı boyutta deliklere sahip diğer soğutucular için uygundur.Soğutucu tutucular Polaris RZR 1000 XP / Turbo tüm modellerle uyumlu olacaktır.Kolay Kurulum : Alet gerektirmez ve delik açmaya gerek yoktur.Ancak, bir Kez daha serin takılıyorsunuz, çapa aşağı arka RZR arka tutturmak için ek kravat gerekebilir.ABD Bayrağı Tasarımı : Paslanmadan siyah toz boya ile güzel ABD Bayrağı Kesimi.Not : Bu ürün, montaj braketlerini Polaris'e sabitlemek için kullanılan bağlantı ankrajları içermez.Soğutucu montaj braketi, soğutucunun hareket etmesini önleyecek, sizi daha serin tutacaktır place.It soğutucu kapağına kolay erişim sağlamak için soğutucunun aşağı konumda olduğundan emin olmak için yeterli alana sahip olun.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!