• Yeni
7 İnç Boya Sıyırma Diski Tekerleği,Ahşap Metal ve Cam Elyaf Ürünleri Boya Temizleme için Mavi Aşındırıcı Tekerlek Diski (8/9 İnç Delik)

7 İnç Boya Sıyırma Diski Tekerleği,Ahşap Metal ve Cam Elyaf Ürünleri Boya Temizleme için Mavi Aşındırıcı Tekerlek

Ziyaretçi izlenme:
₺ 65.97

Stokta
Mağazada

♦ Açı öğütücü için uygundur; çap 7 inç(180 mm); diyafram 22.23 mm (8/9 inç) Delik; kalınlık 14 mm; 10000 rpm'ye kadar hız. Product Ürün elmas kumu, elyaf ve reçineden yapılmıştır.Özel teknoloji ile işlenen ürün, ürünü dayanıklı kılan yüksek mukavemet ve yüksek aşınma direncine sahiptir. ♦ Ürünün değiştirilmesi kolaydır, düzgün öğütme etkisi, güçlü aşınma direnci ve su direnci, iyi plastisite ve esneklik,daha az öğütme sesi az tozdur. ♦ Düşük karbonlu çelik, paslanmaz çelik, alüminyum, bakır ürünleri, plastik, elyaf ürünleri, taş ve betonun taşlanması ve parlatılmasında yaygın olarak kullanılır. ♦ çok ekonomik ve pratiktir, Kum parçacıklarının yüksek hızda düşmesi kolay değildir grinding.It boya, vernik, lehim eklemi, pas, sızdırmazlık maddesi ve diğer yüzey kirleticilerini yüzeye zarar vermeden temizlemek ve çıkarmak için kullanılabilir.Şartname : Malzemeler : fiber, reçine Çap : 100mm, 125mm, 150mm, 180mm Diyafram : 16mm (100mm); 22.23 mm (125mm-180mm) Kalınlık : 14mm Maksimum hız : 80 m / S Devrim : 10000 rpm Renk : şekilde gösterildiği gibi Paket Şunlardır Özellikler : 1 * Mavi Pas Sökücü Tekerlek Not : 1.Lütfen malların görünümünü, boyutunu, şeklini dikkatlice kontrol edin ve sipariş vermeden önce orijinal mallarınızı karşılaştırın, teşekkür ederim. 2.Karşılaştırılabilirlik / teçhizat konusunda emin değilseniz, lütfen bize bir mesaj bırakın, sorunuza zamanında müşteri hizmetleri aracılığıyla cevap vereceğiz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!