• Yeni
Singapur'da Cheyan Diyatomlu Toprak Banyo Paspas Halısı, Asya'nın Hızlı Kuruyan ve Su Emici Kapı Paspası, Banyo Duş Zemini için Kaymaz Paspaslar 15.4 X 23.6 inç, ABD'de Üretilmiştir

Singapur'da Cheyan Diyatomlu Toprak Banyo Paspas Halısı, Asya'nın Hızlı Kuruyan ve Su Emici Kapı Paspası, Banyo

Ziyaretçi izlenme:
₺ 149.40

Stokta
Mağazada

ÜSTÜN KALİTE-Diyatomlu malzeme, zemine zarar vermez, çok güçlü ve dayanıklıdır, kire karşı dayanıklıdır ve solmaz.Mat açık çevre dostu ve kullanımı güvenlidir.Güvenlik-İz bırakmadan herhangi bir dış zemin tipinde giriş yolu kavramaları için dayanıklı iç mekan paspasının kaymaz tabanı, güvenli ve kaymaz basamak ve kazıma için kapı paspasını sıkıca yerinde tutar.İŞLEVSELLİK - Süper emici ve dayanıklı kapı paspası, evde veya ofiste yüksek trafik alanı için temiz, daha sağlıklı ve daha konforlu bir zemin sağlar.KOLAY TEMİZLİK-Hızlı temizlik için, elde tutulan veya normal boyutta bir vakumla vakumlayın.Paspasınız yumuşak bir sabun ve nemli bir bez kullanılarak da lekelenebilir.Daha derin temizlik için, açık havada durulamak için bir bahçe hortumu kullanın.Daima havayla kurutun.Paspasın üzerinde asla çamaşır suyu kullanmayın.ÇOK YÖNLÜ iç mekan DIŞ mekan paspası : Dirt trapper giriş paspası, arka kapı halısı, iç mekan ön kapı karşılama paspası ve mutfak halısı, yer paspası, garaj halısı olmak için mükemmeldir.Ayrıca yatak odasına, çamaşırhaneye, oturma odasına, ofise ve dışarıdan yüksek trafiğin olduğu her yere koyabilirsiniz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!