• Yeni
elite DECORİO Noel Çan Peçete Halkaları Düğün Parti Dekor Aksesuarları Peçete halkası Tutucular Şükran Günü, Akşam Yemeği Partileri, Ev Masa Dekorasyonu, 6'lı Paket, Renk: Gümüş

elite DECORİO Noel Çan Peçete Halkaları Düğün Parti Dekor Aksesuarları Peçete halkası Tutucular Şükran Günü,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 250.20

Stokta
Mağazada

Paket Boyutu : 6 Set. Malzeme : Metal Boyutu : Dia 1.5 İnç Renk : Şerit.Peçete halkaları da dahil olmak üzere masanızı süslemek için biraz daha çaba sarf edin ve ziyaretçilerinizi daha olağanüstü hissetmelerine neden olurken göz kamaştırın.Renkli tertemiz pürüzsüz bileşik peçete halkalarımız, daha sevimli hale getirmek için çeşitli renk peçeteleri ayarlamanıza veya peçete halkasını kullanan her biriyle bir çiçek açmanıza ve önemli ölçüde daha fazla şey yapmanıza olanak tanır.NOT : Gerçek ürün farklı monitör ayarları nedeniyle biraz değişebilir.Paket Boyutu : 6 Set Malzeme-Alüminyum Boyut : Dia 1.5 inç Peçete halkaları dahil ederek masanızı süslemek için bazı ek efor sarf edin ve ziyaretçilerinizi daha olağanüstü hissetmelerine neden olurken göz kamaştırın.Renkli tertemiz pürüzsüz bileşik peçete halkalarımız, daha sevimli hale getirmek için çeşitli renk peçeteleri ayarlamanıza veya peçete halkasını kullanan her biriyle bir çiçek açmanıza ve önemli ölçüde daha fazla şey yapmanıza olanak tanır.NOT : Gerçek ürün farklı monitör ayarları nedeniyle biraz değişebilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!