• Yeni
LYSWM Taşınabilir Kalem Tipi LCD Dijital PH ölçer Topraksız Akvaryum Su Saflık Monitör Test Cihazı Monitör Su Test Cihazı

LYSWM Taşınabilir Kalem Tipi LCD Dijital PH ölçer Topraksız Akvaryum Su Saflık Monitör Test Cihazı Monitör

Ziyaretçi izlenme:
₺ 85.50

Stokta
Mağazada

Arkadan aydınlatmalı geniş ve net LCD ekran, okunması kolay ve doğru ölçüm fonksiyonları.0.00-14.00 PH ölçüm aralığı için son derece doğru, sıcaklık telafisi ile 0.01 PH doğruluğu.Kullanım kolaylığı, koruyucu kapağı çıkarmanız ve PH ölçer elektrodunu çözeltiye batırmanız ve anahtarı açmanız yeterlidir.Akvaryum, balıkçılık endüstrisi, yüzme havuzu, okul laboratuvarı, kozmetik endüstrisi, yiyecek ve içecek vb.Için ideal alet.Cep boyutunda kalem tipi tasarım, taşıması kolay, kullanımı basit ve depolama için uygun.Açıklama : Bu kalem tipi PH metre aydınlatmalı, okunması kolay ve açık olan büyük ve net LCD ekran var.Kullanmak için, sadece koruyucu kapağı kaldırın ve çözüm PH metre elektrodu daldırın ve anahtarı açmak gerekir kolaydır.Akvaryum, balık endüstrisi, yüzme havuzu,okul laboratuvar, gıda ve içecek vb.için ideal bir araçtır.Şartname : Durum : %100 % Yeni Renk : Rastgele Ölçüm Aralığı : 0.00-14.00 PH Çalışma Sıcaklığı : 0-50℃ Tazminat Aralığı : 50℃ Doğruluk : 0.01 Pil : 4 * LR44 düğme piller(Dahil) Ürün Boyutu : Yaklaşık. 150x30x16mm / 5.9 * 1.2 * 0.6 inç Paket Ağırlığı : Yaklaşık. 127g paket İçeriği : 1 X Su Kalitesi Test Cihazı 1 X Mini Tornavida Not : Renk rastgele gönderilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!