• Yeni
Şerefe 50 Yıl Afiş Zemin, Siyah Altın Mutlu 50th Doğum Günü Süslemeleri, 50 Yıldönümü Afiş Afiş Işareti Parti Malzemeleri (72. 8x43. 3 İnç)

Şerefe 50 Yıl Afiş Zemin, Siyah Altın Mutlu 50th Doğum Günü Süslemeleri, 50 Yıldönümü Afiş Afiş Işareti Parti

Ziyaretçi izlenme:
₺ 41.97

Stokta
Mağazada

[Alacaksınız] - 50.doğum gününüzü veya 50. yıldönümü partinizi süslemek için yeterince büyük ve uzaktan açıkça görülebilen, 72,8 x 43,3 inç olan 50 yıllık afiş süslemelerine siyah altın şerefe. [Orijinal tasarım] - Klasik siyah ve altın eşleşmesiyle, net ve canlı yazı tipi ve desen tasarımı, kolayca mutlu ve unutulmaz bir parti atmosferi yaratabilen balonlar, bayraklar, havai fişekler ve yıldızlar gibi zengin parti öğeleri ekleyerek çok göz alıcıdır. [Uygun için]-50th doğum günü veya 50th yıldönümü tema parti için çok uygun decoration.It duvarlara, tavanlara, pencerelere, avlulara ve diğer yerlere asılabilir ve aynı zamanda iyi bir fotoğraf arka planıdır. [Kaliteli malzeme] - Dayanıklı polyester kumaştan yapılmış, hafif ve taşıması kolay, net baskı ve tekrar kullanılabilir. [Kurulumu kolay] - Arka plan afişinin her köşesinde bakır halkalar vardır.Ekli şeridi bakır halkalardan geçirerek süslemek istediğiniz herhangi bir yere kolayca asabilirsiniz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!