• Yeni
magree Aktif Dijital Kalem, Stylus Kalemler Yaygın Uyumlu Yüksek Doğruluk Hızlı Tepki ile Not Defteri için Tabletler için Cep Telefonları için(Gümüş)

magree Aktif Dijital Kalem, Stylus Kalemler Yaygın Uyumlu Yüksek Doğruluk Hızlı Tepki ile Not Defteri için

Ziyaretçi izlenme:
₺ 152.70

Stokta
Mağazada

[2 in 1 Tasarım] Bir ucu yüksek doğruluk ve hassasiyet ile bir disk kalem ucu ve hiçbir gecikme, diğer ucu dayanıklı bir kapasitör bez, normal kullanım için uygundur. [Yüksek Doğruluk] Hızlı ve hassas tepki ile bu dijital kalem, gölgeleri doğru ve hassas bir şekilde kolayca çizmenize ve eklemenize olanak tanır. [Yaygın Uyumlu] Geniş bir uygulama yelpazesi ile, bu stylus kalem cep telefonları için kullanılabilir, tablolar ve diğer ekran dokunmatik cihazlar. [Kolay Kullanım] Bu kalem ekrana bağlanabilir easily.It yazılım ayarları veya bağlantıları olmadan temel yazma işlevlerini çalıştırabilir. [Hafif Taşınabilir] Kalem hafiftir ve yerden tasarruf sağlar, çantanıza koyabilir ve her yere götürebilirsiniz , kullanışlı ve pratiktir.Özellik : 1. [2 in 1 Tasarım] Bir ucu yüksek doğruluk ve hassasiyet ile bir disk kalem ucu ve hiçbir gecikme, diğer ucu dayanıklı bir kapasitör bez, normal kullanım için uygundur.2. [Yüksek Doğruluk] Hızlı ve hassas tepki ile bu dijital kalem, gölgeleri doğru ve hassas bir şekilde kolayca çizmenize ve eklemenize olanak tanır.3. [Kolay Kullanım] Bu kalem ekrana kolayca bağlanabilir.Yazılım ayarları veya bağlantıları olmadan temel yazma işlevlerini çalıştırabilir.4. [Hafif Taşınabilir] Kalem hafiftir ve yerden tasarruf sağlar, çantanıza koyabilir ve her yere götürebilirsiniz , kullanışlı ve pratiktir.5. [Yaygın Uyumlu] Geniş bir uygulama yelpazesi ile, bu stylus kalem cep telefonları için kullanılabilir, tablolar ve diğer ekran dokunmatik cihazlar.Kullanım Şekli : Kullanım Directly Specification : Öğe Türü : Kalem Pen Material : Alüminyum Alloy Application Kapsam : bu Tür Cep Telefonları ve Tablets Function Olarak Dokunmatik Cihazlar : Bir ucu Yüksek Doğruluk ve Hassasiyet ve el Yazısı ve Detaylı Çizim için Çok Uygun Olan herhangi bir Gecikme, ile Disk Kalem Ucu; Diğer ucu Normal Kullanım için Çok Uygun Olan Dayanıklı Kondansatör bir Bez, Örneğin, Web Sayfaları ve Oyunlar Paket Listesi Kaydırma gibidir : 1 x Stylus Kalem.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Stylus Pen
Material:
Aluminum Alloy
Application Scope:
Touch Devices Such As Mobile Phones and Tablets
Function:
One End is a Disc Pen Tip with High Accuracy and Sensitivity and No Lag, Which is Very Suitable for Handwriting and Detailed Drawing; the Other End is a Durable Capacitor Cloth, Which is Very Suitable for Normal Use, Such As Scrolling Web Pages and Games
Package List:
1 xStylus Pen :

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!