• Yeni
Cobeky Oyunu poker masası mat180 * 90 cm Klasik Yeşil Kauçuk poker masası Düzenleri 10 Oyuncu poker masası Örtüsü Poker Mat Keçe oyun masası

Cobeky Oyunu poker masası mat180 * 90 cm Klasik Yeşil Kauçuk poker masası Düzenleri 10 Oyuncu poker masası

Ziyaretçi izlenme:
₺ 575.97

Stokta
Mağazada

Diğer keçe üstlerinden farklı olarak, bulanıklaşmaz, bu poker masası matı, bir poker masasının üzerinde yer kazanmak için depolama için basitçe yuvarlanabilir. [ULTRA PÜRÜZSÜZ YÜZEY] Oyun matı yüzeyi, kart için pürüzsüz ve dirençli olmayan bir yüzey sağlar games.It ayrıca masayı çizilmelere ve lekelere karşı korur.Sıvı paspasın üzerine sıçradığında, işinizi geciktirmeden veya temizlemeden temizlemeniz kolaydır. play.So dışarıda bir parti varsa veya kampa giderseniz, oyun matını birlikte verilen taşıma çantasıyla almanız kolaydır.Dahası, onu taşımakta özgür hissedeceksiniz ve kompakt tasarımın tadını çıkaracaksınız.DAYANIKLI VE GÜVENİLİR MALZEME - masif Aksine, aşındırıcı, nem anti dayanıklı ve yüksek sıcaklığa dayanıklı; Kokusuz, yüksek sertlik çok uzun süreli kullanımda zarar görmez; Geleneksel yumuşak yeşil kaplama sürtünmeyi azaltır ve rahat; nefes alabilen, esnek ve dayanıklı kaplama için aşağıda yüksek kaliteli PU kullanıyoruz oynamak için yapar hissettim.PROFESYONEL GÖRÜNÜM-Bağımsız içecek tutucular ve gömülü poker çip tepsileri size daha fazla eğlence getirir ve eşyalarınızı saklamak için uygun bir yer yapar; Her zaman, her yerde Vegas'taymış gibi oynayın.Bu dayanıklı poker matı, herhangi bir masayı profesyonel bir poker oyun masasına dönüştürebilir.Mükemmel büyük boyut, çoklu oynatıcıları destekleyebilir.Sonsuz eğlence için arkadaşlarınızla kart oyunları oynayabilir, herhangi bir eve harika bir katkı yapabilirsiniz.Açıklama : Kalite : Yüksek quality Material : Rubber Length : 180cm Width : 90cm Weight : Yaklaşık 2kg Players : 10 Persons Color : Green This dayanıklı poker matı herhangi bir masayı profesyonel bir poker oyun masasına dönüştürebilir.Mükemmel büyük boyut, çoklu oynatıcıları destekleyebilir.Sonsuz eğlence için arkadaşlarınızla kart oyunları oynayabilir, herhangi bir eve harika bir katkı yapabilirsiniz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!