• Yeni
HONG111 Sanat Portföy Taşıma Çantası Sırt Çantası, su Geçirmez Eskiz Eskiz Çantası Kamuflaj Büyük Fermuar Çizim Kurulu Aracı Taşıma Çantası için Açık (Yeşil Kamuflaj)

HONG111 Sanat Portföy Taşıma Çantası Sırt Çantası, su Geçirmez Eskiz Eskiz Çantası Kamuflaj Büyük Fermuar Çizim

Ziyaretçi izlenme:
₺ 75.60

Stokta
Mağazada

Kumaş yağmur geçirmez kumaş benimser, güçlü ve dayanıklı, kolay temizlik.Kalemler, kalem çantaları vb.üst kısma yerleştirilebilir.Şövale, tasarlanmış toka ile yan tarafa yerleştirilebilir.Alt kısımda, renk paleti gibi araçları koyabileceğiniz bir cep var.Çantayı kolayca yukarı çekmek için yan tutamaklar.Özellik : 1. Kumaş yağmur geçirmez kumaş benimser, güçlü ve dayanıklı, kolay temizlik. 2. Kalemler, kalem çantaları vb.üst kısma yerleştirilebilir. 3. Şövale, tasarlanmış toka ile yan tarafa yerleştirilebilir. 4. Alt kısımda, renk paleti gibi araçları koyabileceğiniz bir cep var. 5. Çantayı kolayca yukarı çekmek için yan tutamaklar. 6. Kalınlaşmış çift fermuarlı kafa tasarlanmış, sırt çantasını daha hızlı ve daha fazla çaba ile açın. 7. Kayış tokası, farklı yüksekliklere uyum sağlamak için serbestçe ayarlanabilir.Şartname : Öğe Türü : Sanat Çantası Stil : Kamuflaj serisi Üretim Süreci : Dikiş işleme Malzeme : 600d saf kumaş İsteğe bağlı Renk : Gri kamuflaj, Çöl kamuflajı, Yeşil kamuflaj, Kırmızı kamuflaj Paket Listesi : 1 x Sanat Çantası.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!