• Yeni
Metal Sıvı Eritme Aleti, Grafit Pota Mükemmel İşçilik, Üniversite Deney Analizi Malzemeleri için Bilimsel Araştırma için Metal Sıvıyı Karıştırıp Karıştırabilir(#1)

Metal Sıvı Eritme Aleti, Grafit Pota Mükemmel İşçilik, Üniversite Deney Analizi Malzemeleri için Bilimsel Araştırma

Ziyaretçi izlenme:
₺ 36.27

Stokta
Mağazada

Makul yapısı, pota diğer deneysel araçları ile kullanılabilir.Seçim için üç stilde mevcuttur.Üniversite deney analizi malzemeleri, jeoloji, çevresel testler ve bilimsel araştırmalar vb.Için kullanılır.Grafit pota metal sıvıyı karıştırıp karıştırabilir.Yüksek kalite ve mükemmel işçilik, deney için iyi bir araç.Özellik : 1. Grafit pota metal sıvıyı karıştırıp karıştırabilir2. Yüksek kalite ve mükemmel işçilik, deney için iyi bir araç3. Makul yapı, pota diğer deneysel aletlerle kullanılabilir4. Seçim için üç stilde mevcut5. Üniversite deney analizi malzemeleri, jeoloji, çevresel testler ve bilimsel araştırmalar vb.Için kullanılır.Şartname : Öğe Türü : Grafit potaopsiyonel Stil : Çap 35 x yükseklik 22mm kapaksız grafit pota52 x yükseklik 65mm kapaksız grafit pota60 x yükseklik 105mm Kapaksız grafit pota : Çap : Yaklaşık. 35mm / 1.4 inç Yükseklik : Yaklaşık. 22mm / 0.9 in Graphite pota ile kapak : Çap : Yaklaşık. 52mm / 2in Height : Yaklaşık. 65mm / 2.6 in Diameter : Yaklaşık. 60mm / 2.4 inç Yükseklik : Yaklaşık. 105mm / 4.1 in Paket Listesi : 1 x Grafit Pota(kapaksız)veya1 x Grafit Pota(kapaklı).

Karakterislikler teklif

Item Type:
Graphite CrucibleOptional Style
Diameter 35 x height 22mm graphite crucible without cover :
Diameter 52 x height 65mm graphite crucible with cover :
Diameter 60 x height 105mm graphite crucible with coverGraphite crucible without cover:
Diameter:
Approx. 35mm / 1.4in
Height:
Approx. 22mm / 0.9in
Graphite crucible with cover:
Diameter:
Approx. 52mm / 2in
Height:
Approx. 65mm / 2.6in
Diameter:
Approx. 60mm / 2.4in
Height:
Approx. 105mm / 4.1in
Package List:
1 x Graphite Crucible(without cover)or :
1 x Graphite Crucible(with cover) :

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!