• Yeni
T angxı HD Astronomik Teleskop, HD yüksek-Güç Yakınlaştırma Astronomik Monokülerler 3X Barlow Lens 10MM+25MM Mercek Çift Amaçlı Teleskop için Stargazing

T angxı HD Astronomik Teleskop, HD yüksek-Güç Yakınlaştırma Astronomik Monokülerler 3X Barlow Lens 10MM+25MM

Ziyaretçi izlenme:
₺ 61.77

Stokta
Mağazada

1. Bu ürünün astronomik teleskopu alaşım + optik camdan yapılmıştır, odak uzaklığı 500mm, objektif lens açıklığı 80mm, 48 ° ileri prizma, 3x Barlow lens, 2 göz merceği, odak uzunlukları sırasıyla 10mm ve 25mm'dir. 2. Dört taraflı yeşil film objektif lens, objektif lens tarafından ışığın emilimini, yansımasını ve saçılmasını azaltan net görüntüleme ve yüksek ışık geçirgenliğine sahiptir.Görüntüleme kalitesi mükemmel, böylece her şey gece ve gündüz görülebilir.Teodolit tripod, diğer braketlerin karmaşık çalışmasını ortadan kaldırarak kurulum ve taşınabilirlik için kullanılır ve konumlandırma esnek ve daha basit ve kullanışlıdır ve hedefi hızlı bir şekilde bulmak uygundur. 3. Yüksek kaliteli cam lens, tüm yüzeyde çok katmanlı kaplama, lensin optik performansını etkili bir şekilde iyileştirir ve gerçek ve keskin görüntülemeyi geri kazandırır.72 cm-116 cm tripod yüksekliği ayarlanabilir, yüksekliği ücretsiz, ve gözlem daha istikrarlı ve rahat.Depolama tepsisi uygun alan sağlar. 4. Bol aksesuarları, dahil ana lens varil/tepsi/tripod/genişletici lens/2 oküler/çerçeve/zenith lens/el çantası/mercek çanta / kırmızı nokta bulucu. 5. Bu ürünü satın aldıktan sonra anlamadığınız veya bu üründen memnun olmadığınız bir şeyiniz varsa, lütfen hemen bizimle iletişime geçin, şüphelerinizi ve sorunlarınızı sizin için çözmek için elimizden geleni yapacağız.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!