• Yeni
3 adet Silikon Şampuan Fırça Duş Kafa Derisi Masaj Fırça Kaymaz Kafa Derisi Saç Yıkama Fırçası [Silikon], Saç Şampuan Fırça Saç BrushesStyling Araçları-Aletleri

3 adet Silikon Şampuan Fırça Duş Kafa Derisi Masaj Fırça Kaymaz Kafa Derisi Saç Yıkama Fırçası [Silikon], Saç

Ziyaretçi izlenme:
₺ 44.07

Stokta
Mağazada

Şampuan Fırçası Kafa Derisi-Brus Diş fırçalama ılımlı ve yumuşaktır, kafa derisine zarar vermez, iyi bir masaj etkisine sahiptir.Fırça Masaj Fırçası-blood Kan dolaşımını teşvik etme ve saç dökülmesini önleme etkisine sahiptir.Duş Fırçası Saç - : Çevre koruma kauçuk kabuk deforme değildir, iyi tokluğa sahiptir, kırılması kolay değildir ve rahat hisseder.Yıkama Fırçası Kavisli-handle Sap, kaymaz ve rahat hissetmesini sağlayan el şeklindeki ergonomik tasarımı benimser.Tarak İçi boş Tarak-Yorgunluk, stres ve kas ağrılarını hafifletmek için kafa derisine, boynuna veya vücuduna masaj yapın.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Şampuan Fırça Malzeme : Kauçuk, Silikon Isteğe Bağlı Renk : Kırmızı, Mor Boyutu : Yaklaşık. 8 x 7cm/3.1 x 2.7 inç Kullanım Alanları : Banyo sırasında saçları yıkamak ve kafaya masaj yapmak için kullanılır.Paket listesi : 3 x Şampuan Fırçası.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!